SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop/Wino/Clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173
Looz :) , A jeśli chodzi o Clen'a to ;] jak czytam ludzie leca przez 2 tyg na clen'ie 2dni on 2 dni off przez 2 tyg potem przerwa 2 tyg dlatego ;) pytam bo słyszałem ze niektórzy w ciągu tych 2 tyg biora 5 dni on 2 dni off. hmm Czy po prostu Leciec 2 tyg All ON zwiekszajac cały czas dawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
Ni ch**a cos tu jest nie tak z waga, ważysz 78 kg tak?

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173
No ważę 78kg? :) i pewnie napiszesz najpierw masa potem rzeźba. Nie ma opcji, przy wadze 80+ czuje sie FATALNIE czy to mieśnie czy to Fat czuje się po prostu tragicznie. Chce zminimalizować fat do minimum i uwydatnić mieśnie, Nie chodzi mi o to żeby byc szerokim

Zmieniony przez - dzon009 w dniu 2013-03-02 13:35:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
Dziwi mnie, że przy tych wymiarach tak mała waga napraawde, 7 lat treningu i takie wyniki siłowe, z całym szacunkiem ale czy wina nie leży w diecie? Nie wiem co z Ciebie zostanie po redukcji, jak jesz w ciągu dnia?

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173
Teraz jem całkiem normalne gdyż wszystko było zaplanowane i już miałem być na Cyklu, Ale nabawiłem się kontuzji kolana i wszystko szlak trafił nie wiem czy nie bede miał operacji na łękotkę, Ogolnie to wczesniej też jakiejś super diety nie miałem, ale na Cykl Diete Białkowa zastosuje i będę jej przestrzegał, Hmmm co ze mnie zostanie moze zostać sama skóra i mięśnie xD ;] Do SW wystarczy mi w zupełności przejdę do niższej kategorii wagowej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
"Dieta wysokobiałkowa"?, darowałbym sobie wogóle saa zarzuć jakiś spalacz z supli

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Aras - kiedyś pisałeś żeby brać Clen 2 dni on, 2 dni off przez 8 tygodni

Czy podtrzymujesz tą szkołę brania również dzisiaj? Czy trend się zmienił i uważane jest że lepiej jest brać inaczej?

Zmieniony przez - UcantCme w dniu 2013-03-02 15:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 173
Wysokobiałkowa chodzi ze max Białka, a węgle minimum 100-150g, Tak szczerze powiedziawszy czy bym sobie darował czy nie ;] jak to się mówi w życiu wszystkiego trzeba spróbować. Przyłoże sie i nie będę raczej tego żałować :)

No właśnie jak z tym Clen jest każdy pisze :) na forum co innego :) 2dni On 2 Dni off przez 2 tyg a potem 2 tyg na spalaczu / inni pisza ze 5dni on 2dni off przez 2 tyg a potem znowu spalacz w to wpleść. lodzianin1 napisał 6 tyg Non-stop 42 dni cały czas ? czy Clen nie traci swoich właściwości po pewnym czasie stosowania? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
pomieszałeś tam nieco

wg mnie takie opcje mieli na myśli i takie opcje są dobre:

1. 6-8 tygodni to na system 2dni on 2 dni off
2. 2 tygodnie on, 2 tygodnie off (w off spalacz-termogenik)
3. 5 dni on, 2 dni off, i tak przez jakieś 6 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
Mam jedną małą uwagę, tutaj na forum utarła sie stała wersja która ciągnie się latami :) chodzi o standardowe połączenie prop, winko odgórnie to idzie ? 1-8 prop 3-9 winko a powiedzcie mi dlaczego nie zacząc obu środków jednocześnie ? winko nabiera mocy w 4/5 a nawet 6 tyg więc nim sie dobrze rozkręci to trzeba schodzic ja bym skłaniał sie ku temu żeby zacząc winko razem z propem
1-8 prop
1-9 winko
clena bym zaczął od 2/3 tyg i brał go przez 4 tyg zwiększając dawke stopniowo clen jak i winko nabiera mocy z czasem, to taka mała "moja" luźna dygresja :)

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na mase

Następny temat

Komisja wojskowa a doping

WHEY premium