SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Promocja "Activlab na Siłowniach" - Poznań

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
przecież już dzisiaj skończyłam jogurt-wiśnia
teraz mam owoce leśne, a nie wiem jak wanilia smakuje a lubię albo inne smaki oprócz banana, bo już wiem że niedobry

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
wiem ze skonczylas , to byl taki zarcik ;) zapewne juz zauwazylas ze ciale jak jest mowa o smakach to pisze jogurt wisnia ;d tak mi to posmakowalo:)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
nie jest złe ale rewelacji nie ma

to pewnie zamówię truskawę i wanilię,żeby przetestować smaki na pewno nie banana chyba,że dostanę próbkę to może jeszcze ujdzie

bo innych smaków nie macie? tylko wiśnia, owoce leśne, banan, truskawka i wanilia?


może mi tak wchodzi, bo piję z wodą,ale z mlekiem nie mogę, a na pewno smaczniejsze

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
doadaj sie Obli i cos wymysli napewno z tym mlekiem

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale ja nie chcę z mlekiem, nie pijam mleka jedynie co było do kawy ale już od wczoraj koniec z nabiałem i sama podjełam decyzję,a nie szefowa
ja czuję,że mi wodę zatrzymuje i dlatego

kolega Tomek mógł nagrać to byś widział moje wznosy

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
I fotografie z degustacji Poznańskich...

Maximus



































Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2009-12-04 10:38:58

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Hulk





















Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2009-12-04 10:40:45

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
A wiecie kto to jest?













Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Tomek ja Cię proszę usuń to pierwsze zdjęcie...te oczy

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
no teraz to już bym musiał cały post usuwać

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BCAA Xtra się zajadamy i Kalendarze od Activlabu mamy!!! SPAM!!!

Następny temat

Rabaty i Degustacje w C.H. Reduta - Warszawa

WHEY premium