SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolo a Omka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Kiedyś starsi chwalili combo 1amp omo + 1 amp prol w jednej inj...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5054
Mam takie zdanie jak Timo.Bilem enan co 3 dni 250 mg i bilem enan 500 mg co 6 dni.Jak bijesz co 6 dni czuc w dniu strzalu i jeden dzien przed lekkie wachanie (nie taka energia)ale efekt koncowy lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
no wiem z czego składa sie omka 2 razy juz ją biłem , bez takich

Timo radzisz jechać na zmiane omke z metką , podoba mi sie ta propozycja , tylko ile na metce zeby znow na omke wbic i zeby ta omka działała przy zmienianiu tych 2 środków podczas dlugiego cykliku

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2009-01-03 13:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
ja bym zrobil cos takiego, wiem ze niektorym z forum sie to nie spodoba ale na mnie to dziala za***iscie i lepiej niz te cykle co tu nieraz radzicie, moze na tym cyklu wykop odrazu nie bedzie mocny ale jak sie rozkreci to efekt bedzie calkiem niezly i bardziej trwaly, takie moje zdanie

1-2 oma 250mg e7d
2-8 oma 500mg e7d
8-12 oma 250mg e7d
8-12 meta 20mg ed
12-18 oma 500mg e7d
18-20 oma 250mg e7d
20-24 meta 20mg ed

sam jade teraz taki cyklon i wlasnie jestem na mecie pierwszy tydzien a jest juz ciekawie jak chcesz to mozesz dac mety 25mg ale moim zdaniem nie ma sensu, micha przy tym cyklu musi byc dopieta na ostatni guzik

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
te 4 tygodnie na metce wystarczą żeby zacząć next cykl na Omce ? (skuteczny żeby omka klepała jak należy po tej przerwie) ? Bo jak tak to very si

Pozdro

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2009-01-03 15:31:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
ciezko mi na to odpowiedziec bo nie wiem jak twoj organizm moze na to reagowac, moj reaguje dobrze chodz z butow nie wyrywa ale jest to dlugi cykl wiec efekt musi byc, ja ci tu pisze na podstawie wlasnych doswiadczen wiec nie kazdemu moze to pasowac chodz polecam sprobowac a oma na mnie dziala przez pelne pol roku bo michy dokladam i jest ciagly postep ale nie mocny bo jak wiadomo to sa tylko dwa srodki na cykl ale mi w zupelnosci wystarcza

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
timo6-bardzo ciekawe kombo pierwsze widze takie cos moze byc ok ;)

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
mysle ze lepiej było by to zrobić omka 3 mc , metka 6 tyg , omka 3 mc itd , wydłuży to czas nie brania omki do 6 tyg , organizm bardziej bedzie na nią reagował po ponownym wejściu na nią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
zauwaz ze ome bierzesz przez prawie caly cykl tylko zmniejszasz mg, a jak chcesz cos pozmieniac to zmieniaj

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4365
czulenko, juz pare razy widzialem ze twoje posty w ktorych twierdzisz ze tesc dziala dobrze przez 3-mce. dlaczego tak uwazasz? testosteron ja bym na twoim miejscu bral przez caly okres trwania cyklu, mozesz zawsze zmieniac estry. np jak bierzesz omke to mozesz brac e2d albo jak chcesz rzadziej to mozesz zrobic np pon-omka sr-prop pt-omka a potem przejsc na enan/cypio a na koniec zejsc propem lub znowu omke i dopiero zejsc wtedy propem.
jesli chodzi o dodatki do tego to zaczalbym meta, potem np anapolon (tylko diete trzymaj) a potem zmienil na winstrol i tak bym pojechal do konca z tym ze bym schodzil z dawka na koniec cyklu zarowno winem jak i propem. takie moje zadanie, moze to ci w czyms pomoze.

...:::FOREVER:ON:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLEN vs ECA

Następny temat

Pomozcie w ulozeniu cyklu

WHEY premium