SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolaktyna i SHBG - wyniki badań

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 273 dni Na forum 297 dni Przeczytanych tematów 183
Witam, czy mogę prosić o interpretację wyników? Z góry dziękuję i pozdrawiam!








Zmieniony przez - Fs95 w dniu 2023-12-16 09:49:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Sake wyniki badań to trochę zbyt mało, żeby cokolwiek tutaj interpretować. Jedyne co możemy stwierdzić, to to, co sam zauważyłeś. Prolaktyna i SHBG są zbyt wysokie i warto jest zastanowić się dlaczego. W zasadzie nie wiemy nic na Twój temat. Jaki jest Twój styl życia, czy stosujesz leki/środki dopingujące, itp.

Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie się do endokrynologa/androloga i skonsultowanie tego z nim.

Nie widzę badań panelu tarczycowego. Podwyższone SHBG często powiązane jest z zaburzeniami pracy tarczycy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 273 dni Na forum 297 dni Przeczytanych tematów 183
Ponad rok temu waga 83, wzrost 172 cm, aktualnie 77 kg, zacząłem mieć problemy z cukrem, tzn. wystąpiła u mnie hipoglikemia reaktywna, o której nie wiedziałem z początku, dopiero po jakimś czasie zrobiłem krzywą cukrową, od tamtej pory zmieniłem dietę z niskim ig, ale nie radykalnie. Od roku zero cukru, zdrowa dieta, piję tylko wodę, kawę, herbatę. Dopada mnie często zmęczenie, brak koncentracji, niższe libido niż wcześniej, czuję po sobie, że to nie jest to samo co rok temu. Jeśli chodzi o treningi, biegam 3 razy w tygodniu po 10 km, podciągam się na drążku, niecałe dwa lata ćwiczę na macie 2 razy w tygodniu, siłownia 1 - 2 w tygodniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 273 dni Na forum 297 dni Przeczytanych tematów 183
Moja sylwetka z ostatnich 4 miesięcy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 273 dni Na forum 297 dni Przeczytanych tematów 183
Nie biorę żadnych środków, witaminy, kreatyna, białko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięsień czworogłowy uda - problem

Następny temat

Ból przodu barku - porady

WHEY premium