SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program o Ninja - 1 lutego, TV 4, godz. 21:00

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2626
Jak w temacie. Znalazłem właśnie tą informację.

Ale gdyby ktoś wolał coś bardziej efektownego, to na Polsacie o 20:00 leci "Pocałunek smoka" z Jet Li
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ostatnio pełno tego jest Np w czwartek wojowników wszech czasów będą powtarzać.
Nie powiem na początku nawet mi się to podobało ale później jak były pojedynki typu mafia vs yakuzza...

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Obejrzał ktoś ten program?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 374
Ja oglądałem ten program i powiem wam że postać ninja została tam bardzo rzeczowo ukazana.Oby jak najwięcej takich programów.

Veni Vidi Vici

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Też oglądałem Gorzej jest jak ktoś wyemituje tego typu program i będzie on jedną wielką bujdą. Wtedy sporo "znawców" się pojawia czy to ninja czy shaolin

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojsko - jak to w koncu jest

Następny temat

Lennox Lewis i jego twarda szczęka

WHEY premium