SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Profilaktyka na testosteronie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2156
Cześć wszystkim, od dłuższego czasu, kilka lat, jestem na stałej dawce testosteronu 300 - 350 mg week, nigdy nie było żadnych dodatkowych środków, oczywiście exe na zbicie estro w użyciu i hcg.

Przez ten okres jeśli chodzi o badania to utrzymywały się one średnio na takim poziomie
Erytrocyty 5,3
Hemoglobina 16 - 16,5
Hematokryt 47 - 48

Miałem w planach podnieść testosteron na kilka ms do 500 mg week, poczatkowo od kilku ms zwiększyłem na 380 mg, zauważyłem jednak tendencje wzrostową w badaniach i obecnie wygląda to tak

Erytrocyty 5,52
Hemoglobina 17
Hematokryt 50,8

Wiek 38 lat
Co możecie polecić z profilkatyki by poprawić te parametry, na chwilę obecną odpuszczam zwiększanie testosteronu, w stałej suplementacji omega, d3, magnez.

Trening siłowy 4-5 week
10 tys kroków dziennie
Woda 4 l dziennie

Czy coś dodać, coś poprawić?





Zmieniony przez - chacha01 w dniu 2023-11-24 18:28:47

Zmieniony przez - chacha01 w dniu 2023-11-24 18:43:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2156
Podsumowując

Na testosteronie jestem od ponad 5 lat.
Treningi 4-5 week.
Przez ten czas kroki zawsze zdawały egzamin i morfologia była w normie.
Nawet przy wychodzeniu na scenę wciąż jako cardio robiłem tylko kroki.

Zwiększyłem ostatnio jednak trochę dawkę T i widzę że wyniki mają tendencje wzrostową, w planach miałem zwiększyć jeszcze trochę okresowo, ale narazie się wstrzymuje.

Dodaje do krokow cardio, które i tak już kręciłem 5-6 razy w tyg po 10 min.
I wodę na 5 l dziennie.

Citrus, nato, astragalus lecą już od ponad miesiąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 783 Napisanych postów 545 Wiek 43 lat Na forum 181 dni Przeczytanych tematów 5847
Jeśli bierzesz, odstaw suplementy z żelazem. Ogranicz podaż witam z grupy B, B6 i 12, oraz D i C. Możesz spróbować soku z grejpfruta, IP6, nattokinazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2156
Zapomniałem dopisać, profilaktycznie leci Natto, arjuna, citrus od jakiegoś miesiąca.
IP zbija zelazo, a w badaniu mialem poniżej połowy normy, czy jest sens w tym wypadku je dodawać? Wid D może podnosić te parametry? Wiem ze C wspomaga wchłanianie zelaza, ale D? Odstawiłem też NAC podobno lubi podbijać, ktoś ma jakieś doświadczenia z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2156
Z pozostałych co wymieniłeś, nic nie leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 783 Napisanych postów 545 Wiek 43 lat Na forum 181 dni Przeczytanych tematów 5847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2156
Ciekawy artykuł, warto go rozważyć, z ciekawostek dodam jednak ze poziom zelaza ponad ms temu gdzie nie stosowałem jeszcze wit d bo miałem przerwę po okresie wakacyjnym, był wyższy o 20 oczek niż na badaniu obecnym z przed paru dni, gdzie wit d jest w suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4342
Nikt nie napisal najwazniejszego.
Dodaj kardio min 3x30 min w tygodniu.
Pomoze zbic czerwone krwinki.
Tylko pamietaj ze one zyja 100-120 dni i to co zaczniesz dzis, bedzie mialo skutek dopiero za 4 miesiace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 783 Napisanych postów 545 Wiek 43 lat Na forum 181 dni Przeczytanych tematów 5847
zadra_85
Nikt nie napisal najwazniejszego.
Dodaj kardio min 3x30 min w tygodniu.



Może dlatego, że chłop robi 10tys kroków dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4342
Mind f***er
zadra_85
Nikt nie napisal najwazniejszego.
Dodaj kardio min 3x30 min w tygodniu.



Może dlatego, że chłop robi 10tys kroków dziennie



Porownujesz kroki do kardio. To widze masz swietne pojecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 783 Napisanych postów 545 Wiek 43 lat Na forum 181 dni Przeczytanych tematów 5847
Jakbyś nie wiedział, to chód, marsz, robienie kroków, jest rodzajem ćwiczeń cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 158 dni Przeczytanych tematów 185
Większość problemów z krwią można rozwiązać za pomocą hirudoterapi. Pierwsze 2-3 razy idziesz do kogoś kto się zna, a później zamawiasz pijawki w necie i stawiasz sobie 4-5 co trzy tygodnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GW 50156 lub GW-0742

Następny temat

Problem z odblokiem

WHEY premium