SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy ze stopami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 202
Witam wszystkich którzy zainteresowali sie tematem. Mój problem związany jest ze stopami. Dbam o nogi ale bardzo szybko mi sie pocą , dosłownie pływają w bucie. Czy jest jakiś sposób by to rozwiązac ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3172
najlepiej idz do dermatologa, albo kup sobie jakis dobry dezodorant do stop w aptece, tam Ci cos poleca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 932
Spraw sę nowe obówie, jeżeli chodzisz w ''plastikopodobnych/gumowych'' butach noga się szybciej poci niż w butach z naturalnej skóry, staraj się też nie chodzić ciągle w jednej parze. Ja osobiście miewałem kiedyś tak spocone stopy że dostałem odparzeń i ledwo chodziłem, musiałem zamienić moje piękne Cortezy na mniej ładne lecz super przewiewne Airmaxy - ale pomogło :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 202
dzieki za rady . Noszę skórzane tylko że po 10 godzinach to ciepło sie robi. Czekam na dalsze rady i wnioski z obserwacji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
talkiem !! kup sobie puder tzw talk moze do stop jest jakis specjalny i moze to pomoze a jak nie to derma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Ostatnie badania dowodzą, że talk może byc rakotwórczy. Ale raczej niepredko przestanie się go stosowac w kosmetyce.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2182
Jest taki dezodorant ETIAXIL. sa 2 rodzaje:
1) pod pachy
2) do dłoni i stóp

Jets drogi ok. 40 zł za 15 ml ale nie pozalujesz. ja uzywam tego pod pachy, smaruje sie nim 1-2 razy w tyg i nie poce sie w ogole! ani ani. Nie uzywalam tego drugiego, ale na pewno jest rownie skuteczny. Wiec srobuj..

Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo.

d***** już tu sąąąąąąąąąąą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 202
Wreszcie coś konkretnego. Wielkie dzięki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Witam!
Na pocenie się stóp jest wiele leków, od zasypek przez kremy i dezodoranty po żele. Osobiście polecam coś takiego : dlastop.pl/nieprzyjemny-zapach/62-lotion-antyperspiracyjny-do-stop-125-ml-4013474107188.html
Poza lekami, warto zwrócić uwagę na odzież/obuwie.
Nie stosować "sztucznych" skarpet i tak jak już kolega wyżej opisał, odpowiednie obuwie to podstawa. Regularna kąpiel solna i złuszczanie zrogowaciałego naskórka też nie zaszkodzi.
Jednak każdy ma inny organizm i inaczej sobie on radzi z różnymi problemami dlatego najlepiej jest udać się do LEKARZA!
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 67 dni Przeczytanych tematów 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolano !

Następny temat

niskie OB w krwi

WHEY premium