SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze snem - wzmozone oddawanie moczu w nocy :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 628
Witam ostatnio pozmienialem troche w diecie i dolaczylem bialko.
Wiec wyglada to mniejwiecej tak:
450ml mleka
Rano 120g platkow instant oats
40g maslo orzechowe
40g bialko

10;30
100g ryzu
150g kurczaka
150g warzywa

13;00
100g ryzu
150g kurczaka
150g warzywa

15;30
4 banany

18; 00
3 brzoskwinie
2 banany

20;00
350ml mleka
100g instant oats
30g maslo orzechowe
30g bialko

suple: magnez, potas, fish oil, complex witamin, complex witamin B.

A wiec nie wiem czy ta owsianka na kolacje mogla cos zmienic? Wczesniej wydaje mi sie ze nie chodzilem az tak czesto, na pewno nie. Bylo to moze do 2 razy w nocy. A wczoraj o 22 polozylem sie spac, o 24 przebudzenie do kibelka, pozniej o 2 w nocy i juz nie moglem zasnac, pozniej nad ranem. Wybudza mnie z najlepszej fazy snu, wstaje wymeczony i nie wyspany. Cwicze 3-4 razy w tygodniu. W pracy tez dosc czesto chodze siku ale nie sa to jakies duze ilosci, po prostu nie lubie trzymac moczu, chodze z 6 razy mysle a mysle ze moglbym ograniczyc do 3 po prostu nie lubie trzymac moczu, jak tylko czuje ze cos tam mi uciska na pecherzu (przyciskam reka w okolicach pecherza) to ide . Czy problem moze byc w psychice? Dodam ze sa dni ze pojde raz w ciagu nocy. Nie mam pojecia od czego to zalezy. Dodam ze pije okolo. 2l wody + mleko z owsianki.
Do zastanowienia mnie nad problemem sklonilo mnie to ze moja dziewczyna nie idzie ani razu w ciagu nocy, a ja wstaje to co to za jakosc snu. Wczesniej jak mowie nie przykladalem az tak do tego wielkiej wagi bo nie przeszkadzalo mi to tak jak teraz.
Dodam ze wybudzam sie w nocy to mi stoi penis, tak jak by ten mocz zgromadzony naciskal na pewien punkt, tak ze az nie moge sie wysikac za bardzo bo stoi, ale jak juz sie wysikam to opada, tez tak macie?. Nie wiem moze za duzo jem i nie ma miejsca na mocz czy cos. Nie jest to bolesne, ale nie przyjemne. Wydaje mi sie ze to oznaka zeby zaczac cos z tym robic. Dodam ze kiedys pilem sporo piwa, niejednokrotnie na pusty zoladek i jakos od tamtego czasu tak sie zaczela ta przygoda z toaleta. Moze to oznaka cukrzycy czy cos? Mieszkam za granica i do lekarza bede mogl isc dopiero za 2 tyg. Ktos moze mial podobnie, albo ma?
Sam juz nie wiem.... Pozdrawiam....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Może ale nie musi. Każdy lekarz powie tylko tyle co mu się wydaje. A żeby to stwierdzić potrzeba wielu badań i wywiadu porządnego. Uczyłem się dziedzin lekarskich i wiem jak to wygląda. Psychiatra bez badań powie to co Tobie (nerwica natręctw), endokrynolog powie że to hormony i pokieruje które zbadać, dietetyk powie że pewnie cukier lub/i zła dieta, neurolog że OUN szwankuje a kardiolog że to może coś z sercem. To tylko przykłady. Zanim postawi się diagnozę "nerwicy natręctw" najpierw trzeba zrobić szereg badań o których napisałem mu na prv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 628
Dodam ze po kolacji odrazu klade sie do lozka i ogladam jakis film, moze dlatego? Np. Jedzenie nie splywa tam gdzie powinno? Mam 25 lat. Prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 628
Nie moge znalezc nigdzie informacji, zeby ktos mial tak jak ja ze ma uczucie jak by pecherz uciskal punkt ktory odpowiada za wzwod i jest to dosyc nie przyjemne... jeju co jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 628
A moze jakies kamienie mi sie tam zgromadzily?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 48 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 192
Jeśli masz problemy ze snem i wnocy często oddajesz mocz. To są objawy depresji. Ja bym kontaktował się z lekarzem.

Zajmuję się sprzątaniem w szkole zawodowej. ZS27. Ul. Rzymowskiego 38. Warszawa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 628
To nie jest na pewno depresja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3622
Ja też uważam że problem leży w psychice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 628
Powiem szczerze przez ostatnie 6 miesięcy mialem multum stresu, wspomagalem sie duza iloscia kofeiny, wyplukalem caly magnez. Stres juz zniknal calkowicie (musialem sie z czyms uporac), kofeine odstawilem. Jak teraz wrocic do poprawnego snu ? Jak to odespac ? Na pewno przede wszystkim jesc regularnie i klasc sie regularnie? Moze leczyc sie marihuana, ponoc dobrze dziala nasennie? Moze jakies tabletki ziolowe uspokajajace na dobry sen. Czy samo minie ? Dzisiaj juz troche lepiej spalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 48 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 192
Jeśli nie masz skłonności depresji. To musisz odpocząć. Kawa nie prowadzi do depresji(zdrową osobę psychicznie). Tabletki ziołowe sa nic nie wartę. Psychotropy można w ostateczności. Kup wit D. Jedną rano tabletkę. To samo magnez. Odpocznij. Zacznij biegać. Maryśka to głupi pomysł. Jeśli to nie pomoże to chyba bedziesz musiał iść do psychiatry.


Zmieniony przez - osobasprzatajaca w dniu 2019-06-29 09:57:43
1

Zajmuję się sprzątaniem w szkole zawodowej. ZS27. Ul. Rzymowskiego 38. Warszawa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Przestańcie z tymi psychiatrami
Czasem tak bywa po prostu
A jak u Ciebie z cukrem ? jakieś badania hormonów robiłeś? morfologię? Próbowałeś melatoniny przed snem ? Dużo masz stresu ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3622
Na sen możesz brać zawsze Ashwagandhe mi bardzo pomoga
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia czy tłuszcz

Następny temat

Sposoby na depresję.

WHEY premium