SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem podczas cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

100

Wzrost

183

Obwód ramienia

40/41(najsłabsze ogniwo)

Obwód klatki

117 bez napinki

Obwód uda

66

Obwód talii

ok 92

Staż na siłowni

non stop ok 4 lat ale niedawno była 5 miesięczna przerwa spowodowana chorobą

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Dieta jest-wiem że to podstawa

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

z 10 lat temu deca, oma, meta(nic nie kopło) typowy gimba cykl, 2 lata później zwałony massdrol z alledrogo.

Opisz swój plan treningowy

siłka 2x w tygodniu, SW 3 razy w tygodniu.

Cel cyklu

Sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

chyba 7lat temu ten niby massdrol

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

dużo ale mam dwupak na brzuchu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

nie wiem-jest dieta idzie, nie ma to idzie tłuscz, nie jem to chudne

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

raczej łysienia-zakola

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie wiem-praca przed pc, treningi, spacery z psem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie robię rekordów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Zapodałem przed chwilą Enana. o wyjęciu igły wyciekło mi trochę soku(wtf?) oraz trochę co mnie dziwi bo biorę co rano acard. Dlaczego sok wyszedł na wierzch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
zrobiło się podcisnienie,za szybko wyciągnąłes igłę,za płytko podałeś,poza tym czasem wypływa trochę normalna sprawa,iniekcje rób pod delikatnym kątem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Dzięki za info. Bo wiesz czytałem jak robić w nogę i było napisane żeby właśnie z góry, nie pod kątem. Igłę rzeczywiście wyciągam szybko, nie wiedziałem że to ma znaczenie. Krew mi poszła już 3 raz ale to troszkę, zdziwiło mnie wypłynięcie soku. Rozumiem że mogę to posmarować maścią na stany zapalne ? Bo zrobiła się gula.
Chyba wrócę do igieł 7-wtedy nie było problemów.

Zmieniony przez - Książę-Jaśniepan w dniu 2014-06-25 11:54:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
ja bym niczym nie smarował,to raczej normalna sprawa z wypływaniem soku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Teraz na serio ost pytanie: ile powinienem wbić tego enana ? Poszło 10 propa, teraz starczy 10 enana czy mam kupić jeszcze flakon ? Da mi coś 60 tab winka ? Chciałbym się "dobić" :)
Na odblok roumiem nie starczy nolvadex i dzięki teściowi będę potrzebował hcg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
60 tabsów wina nawet nie masz co dawać,ja bym dokupił jeszcze 10 testa i tak hcg bedzie potrzebne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Jeszcze mi się jedno przypomniało LOL-strasznie mi zalało ryja a cynk nie daje rady. Mogę brać nolvadex odcas cyklu na to ryło ? Nie osłabi działania koksu ? Sorry że tak truję dvpe. Jak coś to napisz ile tej nolvy i przez jaki czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
może ktoś opd, bo strasznie mi ryło puchnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
to trzymaj dietę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35639
Łodzianin wnioskuj o podwyżkę za użeranie się i odpowiadanie na tak ciężkie pytania "ryj mi puchnie" straszne po cyklu będzie "ryj mi wciągneło" co mam robić s.o.s.

- nie bój się, strach karmi się Twoim lękiem ...
- oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam ochote rzygnac...

Następny temat

Cykl prop + primo + anavar + Clenbuterol , wino ???

WHEY premium