SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o radę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Temat ten kieruję do Ciebie gdyż naprawdę zawsze masz wiele pomysłów i metod na poprawienie sylwetki. Mój problem jest następujący:
mam 185 cm i 82 kg, z tego by wynikało że jestem chudy. To prawda, jednak mam ogromny brzuch przez co BF mam ponad 30%(fałda 5 cm). Wygląda to śmiesznie, gdyż resztę ciała mam naprawdę chudą. Nie wiem jak mam sie zabrać do zrzuciania tego brzucha, bo redukcja raczej odpada, już i tak jestem bardzo chudy za wyjątkiem brzucha. Diętę obecnie mam na zerowym bilansie żeby nic nie przybywało ale żeby też nie ubywało.
Drugim moim problemem jest brak siły. Po 2 latach ćwiczeń przy wadze 82 kg na płaskiej wyciskam ledwie 65 kg:/. Czesto sie przetrenowywuje, mimo iż próbowałem różnych treningów. Trening dzielony definitywnie odpada, bo siła na nim wogóle nie rośnie(a jest dobry zgodny z założeniami instruktora siłowni i założen tego forum). Jedynie trening HIT przynosi jakieś efekty, ale dość marne, zresztą wystarczy jakieś przeziębienie i to co zdobyłem przez 2 miesiące ćwiczeń spada do zera i zabawa zaczyna sie od nowa.
Ja nie chcę być kto wie jak silny, ale chciałbym wycisnąć choć te 85 kg.

Jeśli chodzi o dietę to mam ją typową: 2,5 g białka na kg, 4,5 g węgli na kg i 1,5 grama tłuszczu na kg.
CKD itp. odpadają, bo niestety tego typu diet nie będę mógł przestrzegać.

Prosze Cie pomóż mi:/.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta : https://www.sfd.pl/temat209117
Trening z pierwszej strony tego postu : https://www.sfd.pl/temat215071/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Dietę mam według tych założeń. Ale jeżeli mam 185 cm 82 kg BF jeśli chodzi o brzuch 30% a reszta ciała bardzo chuda to mam robić masę czy redukcję??
Jeszcze dodam, że w pasie mam prawie 100 cm, a od 103 podobno zaczyna sie otyłość brzuszna:/.

Zmieniony przez - Cadaver20 w dniu 2006-04-22 17:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
.

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2006-04-22 18:14:48

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Lato idzie, miej litość, zacznij od redukcji.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Moi znajomi teraz sie ze mnie śmieją że strasznie chudy jestem, to ciekawe co powiedzą po redukcji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje dla kobiety

Następny temat

Nadwaga , Odchudzanie, Tycie, co jak i dlaczego.

WHEY premium