SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Predyspozycje-kulturystyka kobiet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Om, to tak jak ja

a z Heidi można by spróbować tylko nie wiem czy jej wątroba by to wytrzymała hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może finia=h.klum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Finka wyslij kilka fotek to ocenimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
juz odpowiedzieliscie ,
tylko ja z moim super szybkim komputerem nie dotrzymuje Wam kroku

Om-heidi klum przy mnie wysiada
pozostane jednak kotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840


o

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
daj cie spokoj z ta heidi
om to masz glupio

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Finiu, ja powiem tak - kulturystyka to w dużej mierze praca nad tym co słabe, czyli nad tymi partiami ciała które zaburzają harmonię sylwetki (przynajmniej takie były kiedyś założenia). Więc o ile nie ma jakichś fatalnych dysproporcji, nieznaczne można poprawić dążąc do "idealnych proporcji". To właśnie na "idealne proporcje" zwracali uwagę dawni mistrzowie tacy jak Vince Gironda, plus na siłę. Obecnie króluje niepodważalnie "masa" i monstrualne rozmiary kosztem proporcji i siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyka a co rozumiesz przez 'ideal proporcji' jezeli chodzi o kobiete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przychylam się do zdania Missy,budowa sprzyjająca kulturystyce to wąskie biodra i szerokie ramiona i plecy,pannom z wąskimi ramionami i szerokim dołem dużo trudniej uzyskać budowę 'w trójkąt'...zależy też pewno dużo od kwestii hormonalnych,ale wydaje mi się że jeśli panna sama z siebie wpada na pomysł zosatnia kulturystką,to znacy że posiada odpowiednią,ponadprzeciętną naturalną ilość testosteronu;)
nie wiem czy jasno napisałam o co mi chodzi,hmmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mniej więcej to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O POMOC!!!! SZYBKO!!!!!!! :)

Następny temat

domowy posilek potreningowy ?

WHEY premium