SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłki ,redukcja, makro

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1964
Witam postanowiłem założyć bloga w którym pokaże jak jem i opiszę jak trenuje mam 33 lata ważę 94 kg i mam 185 wzrostu trenuje boks a dodatkowo silownia zewnętrzna z masą własnego ciała chce zredukować wagę mój plan jaki sobie początkowo założyłem to 90 kg a więc do dzieła zaczynamy poniżej wstawię zdj swojej sylwetki dodam tylko ze jakieś 7 miesięcy temu skończyłem cykl i nie biorę obecnie dopingu .Biorę tylko kardaryne a dodatkowe takie suplementy jak maślan,berberyna,zma,complex b,omega3,witd+k zależy mi na zjechaniu kilku kg ponieważ chcę zyskać na szybkości oraz konndycji w boksie zależy mii na sprawności poniżej wrzucę zdj swojej sylwetki dla możliwości porównania za jakis czas.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1964
Wrzucam na szybko zdj posiłków z dnia wczorajszego













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1964
Poniżej makro z dnia wczorajszego .Trening jaki wykonałem to podciagania ,dipy,pompki,przetaczanie opony 160kg,oraz brzuch +3km biegu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1964
Dzień 2













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1964
Makro plus trening boksu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1964
Dzień 3.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1964
Makro oraz trening




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog miesiąca marca 2024

Następny temat

Najlepszy blog miesiąca kwietnia 2024-głosowanie

WHEY premium