SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porownanie judog- Mizuno, Noris czy Moskito?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Najlepiej 454 zl, tak zeby mi starczylo na rozmiar 160 ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Witam, ja jetsem zainteresowany zakupieniem judogi Noris Competition, co o niej sądzicie??? Chciałem kupić Serwacha ale po prezczytaniu paru postów zrezygnowal z powodu problemow z przesylka, jaki rozmaiar ewentualnie polecacie na wzrost 178 cm i wage 82 kg???

" Bóg mi świadkiem, będę walczył nawet sił ostatkiem!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bardzo dobra judoga

Na taki wzrost to albo 180 cm albo 190 cm,w zależności od tego,jak się kurczą po praniu,chyba,że jest 185 cm (nie znam rozmiarów,jakie produkują).

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
Ja ją mam od trzech lat, wzrost taki sam, choć trochę lżejszy jestem, i jestem zadowolony, Serwacha dawno opchnąłem, kurczył się cały czas. Co do rozmiarów, Ja brałem na 180 i jest dobra, nie skurczyła się bardzo, choć mam zwyczaj na początku gotowania, aby trochę odkurczyć materiał. Z czystym sercem polecam wdzianko, de best.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Kurcze...Mam dwa serwachy: niebieska nie skurczyła się nawet po pierwszym praniu i gotowaniu,a biały skurczył się tylko w pierwszym praniu i to niedużo. Tylko,że one są już baardzo stare.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
Moja była z przed 5 lat, kupiona na 180, teraz chodzi w niej dziecko, bo rękawy skończyły mi się zaraz za łokciami, niestety potem jeszcze wiele osób niało z nimi problem. Wcześniej kupiłem Kwona i jest OK, ale wole mizuno lub noriska. Tylko, że w mizuno w zimie jest mi za ciepło, na sali w szkole grzeją za dobrze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Czyli moje są jeszcze starsze
Widocznie zmienili materiał albo coś w tym stylu,więc to prawda,że Serwach się mocno pogorszył.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
W takim razie wielkie dzięki, i powiedzicie mi czy macie może jakieś sprawdzone sklepy, w których można kupić, jestem z Tychów, a najbliższy sklep mam chyba w Opolu...

" Bóg mi świadkiem, będę walczył nawet sił ostatkiem!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 274
Ja kupowałem na allegro, i jestem zadowolony, szybko, sprawnie, od gościa, który miał wtedy wyłączność i dobrą szkołe sztuk walki (chyba Judo- ukłon w stronę eksperta Saidy ;D). Ale możesz spróbować w Wojowniku w Katowicach, może coś będze, choć tam byłem raz i dawno.
Saida, ja jestem tylko zwykłym amatorem a ty profesjonalistka, ale dużo osób ma problemy z Serwachem, nawet w sekcji u nas chcieli coś kupić a potem to... Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Hmmm... mile łechtasz moje ego,ale mi do profesjonalizmu także daleko

Serwach w momencie wejścia na rynek był jedyną taką polską firmą, miał produkty naprawdę dobrej jakości,nie było też żadnych problemów. Później widczonie brak konkurencji wzmógł w tej firmie zbytnią pewność siebie i... jest jak jest. Obecnie zbyt wielu klientów nie mają

Również pozdrawiam

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rekawice - Kickboxing

Następny temat

Szkoły walk Tychy lub katowice i okolice

WHEY premium