SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popsute kolano, artroskopia. Help!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
Olek:
Fakt, to jest nasza kochana Polska gdzie prawdziwy lekarz-specjalista przyjmuje tylko prywatnie

unbroken:
Dzięki za dobre słowa Co do ćwiczeń to nie będzie problemu gdyż mam znajomą fizjoterapeutkę która na pewno pomoże, mi na teraz pozostaje tylko wytrzymać jeszcze te 9 a właściwie 8,5 dnia z gipsem i mieć nadzieję, że wszystko się dobrze zrosło i że niedługo wrócę na treningi

Wam także życzę dużo zdrowia i obyśmy rzadko odwiedzali ten dział w poszukiwaniu pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 933
Oj z tym przyjmowaniem prywatnie to też nie jest tak kolorowo :)
To, że lekarz przyjmuje prywatnie nie oznacza tego ze zna się na tym co robi - o czym miałam się okazje przekonać dość niedawno :)

dużo zdrówka życze :) Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 102 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 498
Mnóstwo jest prywaciarzy :D Często potrafią bezpodstawnie coś stwierdzić i skierować na artroskopię, bo są w porozumieniu z kliniką wykonującą ten zabieg (a przecież nie ma tych klinik jakoś dużo w Polsce). A faktycznie w wielu wypadkach nie jest to konieczne. Tak było ze mną. A niektórzy po prostu, tak jak to napisała umbroken, nie do końca znają się na tym, co robią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
Ok, jutro ide na zdjęcie gipsu. Ciekawe co oni tam namodzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
No i już Wyjęli mi nogę i nawet nie jest specjalnie chudsza (pewnie przez to, że chodziłem bez kul) wszytko jest ok poza oczywiście tym, że nie mogę zgiąć, ale to normalne rozruszam ją. Tzn. wydaje mi się, że jest ok , bo skoro nie mogę jej zgiąć to 100% pewności nie mam. Najważniejsze, że kolano jest stabilne
Lekarz kazał mi gimnastykować ostrożnie nogę i za 2 tyg. idę na jakieś "tunelowe" prześwietlenie żeby było wiadomo czy jest ok. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fizjoterapia-jaka metoda najodpowiedniejsza?

Następny temat

Czadrów - ortopedzi - kolana

forma lato