SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poproszę o Dobry Cykl Deca + Susta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
Spusciles sie ale dalej gowno wiesz i dalej nic nie rozumiesz

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
CIEBIE CHYBA TRZEBA PODREGÓLOWAĆ CZŁENIU. MASZ 31 LAT A PIE.....SZ ZE AZ GLOWA BOLI. WYNIKI I WYMIARY MASZ NĘDZNE I TY SIE ZA PORADY BIERZESZ. CZŁOWIEKU GDY JA MIALEM STAZ TRENINGU 2 LATA TO NAWET W GLOWIE MI KOKSY NIE BYLY. 6 LAT NA SUCHO CWICZYLEM ALE PO TAKIM CZASIE RACZEJ TRUDNO ROSNAC. A TY CO NAŁYKAŁES SIE OD RAZU "GÓWIEN" I MASZ SKUTKI ALE ZRYTEJ GLOWY BO WIZUALNE TO NAPEWNO NIE. BEZKSZTAŁTNY KLOCEK - TYLE Z CIEBIE JEST - POKI CO BO PRZYGODE NA SILCE OD STEROW ZACZYNASZ I COS TAM PODRYGUJESZ NERWOWO NIE PYTANY O ZDANIE - BO PYTAŁEM "FACHOWCÓW". PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA MOJE ZACHOWANIE ALE TEN "KOLEGA" MNIE ZDENERWOWAŁ. PZDR DLA "FORUMOWICZOW" - JUZ BEDE GRZECZNY

Nie ma dymu bez....Awantury heh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
Master 27 "Jesteś dla mnie malcem robionym placem pytą odkryta na obciągarce" sam nie umiesz czegoś wymyślec ,że posiłkujesz się Teduniem ? ale i tak lepsze jest"Hej Tede -Co?! -Teraz ty jesteś pragnienie, przewróce Cie na Ziemie, Opluje Za***ie,

nie musisz się tak bulwersować koledzy rozpisali ci cykl a ty dalej marudziłeś więc wyszła taka a nie inna odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
POZDRO DLA FANA TEDUNIA ...SZIEEEA CZŁOWIEKU - NIE POSIŁKUJE ALE TO TUTAJ SUPER PASUJE !! TOTALNA DZICZ !!!

Nie ma dymu bez....Awantury heh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
Fachowca to do kafelkowania pozyczyc husteczke?

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
nie doczytałeś posta do końca więc raczej nie fan"tedzik pedzik coś tu ****a śmierdzi to ty i twój rap robiony dla dzieci....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
WIESZ CO SYNKU MASZ 21 LAT I POZA "DROŻDZŻÓWKĄ" NA CALYM CIELE - OD KOKSOW TO "SZAŁU NI MA " DOROŚNIJ .....PS. A TE TWOJE WYNIKI I WYMIARY SKĄD WZIĄŁEŚ Z "PORADNIKA MŁODEGO SKAUTA CHYBA" Z RESZTA PO H....JA Z WAMI GADAM CIOTY. NARKA

Nie ma dymu bez....Awantury heh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
TEMAT ZSZEDŁ NA PSY PRZEZ TAKICH "GOŚCI" JAK WY. A TYLKO ZAPYTAC CHCIAŁEM. NATOMIAST GDY ZA PORADY BIORA SIE OSOBY BEZ WIEDZY - POZA JEDNYM KOLEGA - TO JEST JAK JEST !!! TO FORUM WIEDZY ITD... A NIE KTO KUMU LEPIEJ POJEDZIE. JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA MOJE GORZKIE SLOWA ALE NIE POZWOLE SOBIE NA TAKIE TRAKTOWANIE BYLE KOMU NIE WIADOMO SKĄD. PS. POZDRAWIAM NORMALNYCH I SORKA ZA MOJ JEZOR NIE WYPARZOY

Nie ma dymu bez....Awantury heh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Nigdzie nie ma tyle buraków co w dopingu,jeden "mondrzejszy" od drugiego probują pokazać jacy są zajeebiści.

Master wbij ampe deki i susty co 7 dni aż ci się towar skończy.Dla niektórych może być za mało testa ale to już sprawa indywidualna

Master lepiej nie wdawaj się w polemike bo tutaj co drugi to miszcz w wirtualnym cyklach

Edytuj posty,forum będzie czytelniejsze,nie pisz postów jeden pod drugim.

Kultura panowie!kultura

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2009-12-28 13:22:33

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12215
[http://www.13k.pl/-/sugestia.php] 

Pomogłem??? Podziękuj Daj SOGa
off...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ph cykl na massdrolu pomoc..

Następny temat

Co polecacie na mase?

WHEY premium