SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwiczy już PRAWIE dwa miechy

hehe.ja pier.dole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
e-lite: bo my koxy mamy ten sam tok rozumowania.. hahahhaha

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
No dobra ja to powedzmy wiem ale on sobie nie da wmówić bo inny qmpel się kuł ledwo chdził rok temu ale na wakacje był ogromny na prawde. No i się tak czy tak skuje więc napiszcie co będzie najlepsze bo popełni następny błąd tylko.

"Lepiej" - jest wrogiem "dobrego".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ty tu nas chopie nie szantażuj i nie wymuszaj niczego... Już my wiemy, że Tobie po głowie Anadrol chodzi, tylko cykasz się spytać. Wal 10 tabów dziennie tak jak ktoś tu ostatnio...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest za młody na koxy!! Niech jeszcze troche podrośnie jest w wieku dojrzewania, a te koksy są zbyt silne i go roz***ią !!
Niech najpierw zabierze się za porządne ćwiczenie i jak już chce coś brać to niech zacznie od odżywek albo "lekkich" koxach!! Radził bym na początek Dibencozide + Total Creatine + Dieta = MASA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jeżeli już ma coś wziąć i weźmie to proponuje mete 4tabs dziennie przez 4-5tyg + odżywki białkowe (WPC) + musowo clomid po 'cyklu' i kreatyna.. wejdzie mu na pewno dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
Dzieki zaczynacie pisać od rzeczy o to mi właśnie chodziło jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś ciekawy pomysł to z góry dzieki....

"Lepiej" - jest wrogiem "dobrego".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1500
"ON jest zielony jeszcze;p. Waga koło 70 kg 17 lat(prawie) ćwiczy całe 2 miechy po półrocznej przerwie(wcześniej też koło pól roku pakował). Nie stosuje żadnej dietki ale wp*****la co się da w sumie to i tak chyba nie tyje specjalnie. Prosił o pomoc bo i tak bedzie klul..."
zero pojecia o diecie
zero pojecia o treningu
sorry ale twoj kolega to balwan. nic poza meta i dieta,ha. Najlepiej kolo 80-100 to max!!! Ale sluchajcie EXPERTOW!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1500
a najlepiej niech NIC nie bierze bo jak przeczytalem ten post teszcze raz to....... :(
niech cwiczy i czeka do 20tki- bedzie i wiek i staz...
chociaz wiem ze nie poslucha-taki wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Jak nie rośnie to polecam hormon+insulina+trenbolone+sustanon+anadrol!! Przy takiej kombinacji nie musi ćwiczyć i niech sobie dobre chipsy i czekolade kupuje!!

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

faktura miesnia i sila

Następny temat

Napompowani jak balony

WHEY premium