SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polscy komentatorzy i ich pomocnicy :)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2054
Witam! Chciałbym założyć post, w którym będziemy wypisywać najśmieszniejsze i najgłupsze powiedzenia naszych komentatorów.

1.Rozbawiło mnie jak w przerwie meczu Chelsea-Porto na PolsacieSport w studiu siedział Grzegorz Mielcarski. Zapytany przez Borka o jakąś tam opinię odpowiedział nie na temat i w jednej wypowiedzi chyba z 10 razy podkreślił że osobiście zna Jose Mourinho.

2.Szpakowski i jego wymowa nazwisk: Cocu- Kokyyu, Jermaine Dafoe- Żermę Dafyy (tak po francusku), Thuram- Tjuhham.

3.Szpakowski komentuje mecz (chyba Austria-Polska) i mówi: "oj Jacek Krzynówek troszkę niedokładnie dograł do Maćka Żurawskiego", na to Mielcarski:"trzeba to było dokładniej dograć". za chwilę Szpaqu mówi "Kamil Kosowski fatalnie przestrzelił", na co Mielcar: "Trzeba to było dokładniej strzelić". Nie ma to jak odkrycie odwiecznej prawdy o futbolu Ale Mielcar powiedział przynajmniej co wiedział

4.Rozbraja mnie też komentarz podczas skoków narciarskich jak wywiadu idziela Marek Siderek. Zwykle zapytany o swoją jakąkolwiek opinię o danym konkursie i formie Adama Małysza mówi: "No więc tak, Adam aby osiągnąć dobry wynik musi mieć odpowiednio mokry ale nie za mokry śnieg, musi dobrze wyjść z progu, dobrze się układać w locie, dobrze technicznie lecieć i poprawnie wylądować..."
Do momentu aż pan Siderek mnie nie uświadomił to ja nie wiedziałem na czym polegają skoki narciarskie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 182
GMOCH jak go widze ze komentuje wychodze z pokoju ,przełączam program albo wyłączam telewizor !!! kto go nie lubi niech da mi soga :P

I'm so f***ing pr0 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO BYŁO

Poszukaj w wyszukiwarce i tam dopisuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stronka o LM

Następny temat

Kto ....

WHEY premium