SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki gino?>>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1171

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

94

Wzrost

176

Obwód ramienia

43

Staż na siłowni

2

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b-3g,w-4g,t-1g

Stan zdrowia

Dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Witam.Jestem na cyklu z propa i wina.To jest mój pierwszy cykl i chyba bierze mnie gino.Objawy zauważyłem dzisiaj rano.Wyczułem kuleczkę w dolnej części prawego sutka, który przy dotyku lekko boli.Teraz mamy godz.17:30, a moj sutek troszke spuchł i się zaczerwienił.Z daleka wygląda jak rozlany.Załączam zdjęcie:
http://imageshack.com/scaled/800x600/38/mf9q.jpg
Tragedii jeszcze nie ma, ale wydaje mi sie że to już poczatki ginekomastii i nie wiem co robić, czy czekać do jutra i zobaczyć jak to bedzie wyglądało, czy zacząć brać tamoxifen.No i tu pytanie dla specjalistów...CO ROBIC?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
a swędziało cię piekło w okolicach sutka? jak tak to ładuj tamox 50mg do ustąpienia obiawów potem 10mg do końca cyklu i pct.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Tak swedziało. Nawet cala klatka dzien wczesniej jakos dziwnie mnie swędziała.Dzis rano wstałem i zaczerwienienie mineło opuchniecie tez.Prawy sutek jest minimalnie wiekszy niz lewy lecz czuje dalej lekkie stwardnienie pod sutkiem.Czy jest mozliwosc ze samo przejdzie?? Nie chciŁBYM BRAC NOLVY BO OSŁABIA PONOC KOX ALE JESLI JUZ BEDZIE TRZEBA TO TRUDNO.Zdrowie najwazniejsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
do labu zrób badania jesli estro wywaliło daj tamo tydzien po 40 mg potem 20 mg do ustapienia,jak ustapi zejdzesz na 10 mg i polecisz do końca cyklu i pct i po pct minimum tydzień

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Z bieganiem do lekarza bedzie problem tu gdzie jestem...ale zdecydowałem ze zarzuce tamo dla świetego spokoju.Lepiej mniec mniejsza klate niz wieksze cycki Dzieki za pomoc pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Panowie a jeszcze takie pytania mam....czy tamox 40mg rozkladać to na 2 razy czy raz na dobe 2 dropsy i wsio?
A co do pct...koczy sie prop ciagne jeszcze wino przez tydzien dłuzej.8h po ostatniej tabletce zaczac jesc clomid i tu moje pytanie. Czy wystarczy jedna tabletka dziennie czy w pierwszym dniu udezyć 2 lub 3 tabsy?

Zmieniony przez - Struś Pędziwiatr w dniu 2013-09-18 15:02:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tamo jednorazowo,clomu wystarczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
j.w clom na noc 50mg i styka.

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Do lekarza nie musisz biegać, żeby zrobić badania, wystarczy pójść do pierwszego laboratorium.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Zjadlem juz 40mg pare godzin temu i mam wrazenie ze juz nie swedzi az tak ale jeszcze odstaje.Zobaczymy dalej. Jeszcze raz dzieki za pomoc!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy z cyklem

Następny temat

oma pytanie

WHEY premium