SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pobudzenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
Witam,niewiedziałem gdzie zkierowac moje pytanie i zdecydowałem zapytac sie w tym dziale...jakie srodki stosowac na pobudzenie organizmu przed zawodami(niechodzi mo o red bull-e)
widziałem kiedys w tv na strong man-ach ,ze zawodnicy przed swoja proba wachali cos niemam pojecia jak sie to nazywa wiec prosze o rade co stosowac przed zawodfami na pobudzenie i niechodzi mi o narkotyki a ni nic podobnego srodki legalne ktore naprawde pomagaja...z gory dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3277
https://www.sfd.pl/XTreme_Stack_-_najsilniejszy_spalacz_tłuszczu_!-t391280.html 

pojawiam sie i znikam!

jak się boisz brać, to nie bierz bo nie bedziesz mógł spać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
myslisz ze to bedzie dobre napisane tam jest ze to spalacz ..a mi potrzebne cos zaraz przed startem czy np w dniu startu zebym niespał na zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
amoniak

Najwazniejsza jest psychika..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
Mi na zawodach zawsze wystarczy sama adrenalina. Kiedys przesadzilem z tussi i nie bylo za ciekawie.

Najwazniejsza jest psychika..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3277
patrz na skład a nie na to co jest napisane...

pozatym tam masz energizer...

lepszego pobudzniea nie znajdzesz

pojawiam sie i znikam!

jak się boisz brać, to nie bierz bo nie bedziesz mógł spać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
jezeli tak mowisz bede mogł sprobowac z tym..bo własnie w tym tkwi moj problem podczas zawodow zawsze spie i nigdy niemam takiej siły jak np na treningu wiec ostatnio kupiłem tabletki jeet fueel czy jakos tak i było juz lepiej ale to jeszcze nie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3277
no po tym to do 4 rano nie mogłem zasnąć ale tez organizm sie przyzywczaja i trzeba przerwać...

pojawiam sie i znikam!

jak się boisz brać, to nie bierz bo nie bedziesz mógł spać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
z pewnoscia jest to dobry produkt ale problemem jest jego cena niestac mnie aby dac teraz 150zł no to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1075
Jeśli chodzi o pobudzenie jest kilka środków godnych uwagi:

efedryna (tussipect)

pseudoefedryna (sudafed)

niketamid (Cardiamid-Coffein bardzo fajny środek mający w składzie oprócz niketamidu kofeinę i strychninę)

Wszystko co napisałem powyżej dostaniesz w aptece bez recepty za parę złotych.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
dzx tussipec cos słyszałem z tego co mi słyszałem to to jakis syrop i ponoc niezle pobudzał kumpel mowił ze przed biegami to brał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl (Propionat) - względnie zdrowo i rozsądnie

Następny temat

HGH, który obecnie najpewniejszy ?

WHEY premium