SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po siłowym, a przed aerobowym...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1201
Pytałem kulturysty z mojej siłowni i powiedział mi, że mogę po skończeniu treningu siłowego wypić carbo a potem jechać aeroby, tylko jak to się ma do tego, że powinno się być "pustym" przed rozpoczęciem aero? Można tak? Moim celem jest masa a aero jest po to by to nie była masa tłuszczowa ew. zgubienie odrobiny brzuszka (zdaję sobie sprawę, że do pełnej redukcji muszę zmienić dietę itd. i o carbo zapomnieć).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja bym proponowal imo walnąc siakies aminki
bcaa,hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1201
Tak tylko to wszystko kosztuje, wolę wydać na jedzenie(bardziej ufam diecie niż suplom) a carbo akurat jest tanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
rób co chcesz
ja ci mówie ze przed aerobami wolałbym dac jakies aminki/antykatab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1201
To może inaczej zadam pytanie, czy dużym błędem będzie wypicie tego carbo? Nie spalę fatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
utrudnisz spalanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix Cell Pump

Następny temat

Zestaw

WHEY premium