SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare fotek na drugiej stronie !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Tez sie z tym zgodze ale nie prosilem o ocene twarzy.bo jak by mi zalezalo na ocenie mojej twarzy to bym dal fotke na stronek sympati albo innej.ale jesli oceniles twarz spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wez sam siebie nieoklamuj saa twarz to skutek uboczny wiadomo czego i uwaga mietkiego jest jaknajbardziej sluszna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Ale powiedz mi czy ja gdzies sie wypieram barnia koksu nie biore i sie przynzjae do tego czy to tajemnica.wiekszosc osob bierze i sie nie przyznaje.tylko nie chce tu oceniania moje geby tylko postury k0els czytales to co napisalem wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Ijeszcze wyzje napisalem ze zgadzam sie z jego opinia ze mam opuchnieta twarz.A ty mi tu piszesz ze mam sie nie oszukiwac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
niezłe foty , sog!!!

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Soga odbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Włąśnie mailem to dodać, saa od dawna już pisze ze koksi wiec nie ma się co dziwic.Zreszta saa kiedys był bardzo niengrzeczny w stosunku m.in do mnie, ale to było dawno
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
No bylem niegrzeczny ale to bylo dawno i nieprawda hehena zgode dam ci soga hehe pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Chłop po prostu jak mało kto ma odwage sie przyznac i pokazac twarz a wiekszosc z tych kolesi co tu daja foty koksują
masz soga saa

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Dzieki meta soga odbijam.bo tka jest wiekszosc z tych co tu daje foty koksi sa popuchnieci koks wyplywa uszami ale zero pucy.a co to takiego niewstydze sie tego.Moge nawet wam cykl rozpisac jaki wale hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

12 STYCZEN

Następny temat

Przed HST

WHEY premium