SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papierosy a serce

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Witam!
Moim problemem jest bierne palenie głównie w domu...
wiem że papierosy powodują zawał serca , zwężanie się naczyń krwionośnych i miliony innych rzeczy, i moje pytanie brzmi jak mogę zminimalizować ryzyko chorób serca i innych chorób spowodowanym moim biernym paleniem?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14679
Przestać palić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Z tego co pisze to on nie pali tylko ktos pali a on wdycha... Nic ci nie bedzie imo to wszystko jest troche wyolbrzymione wiec sie nie stresuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wyeliminuj czynnik sprawczy i będzie spokój.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Współczuje. Sam nie palę i wiem jak potrafi wk....ić jak ktoś pali w mojej obecności. Co zrobić? Unikać bezpośredniego przebywania blisko osoby palącej. Sam smród roznoszący się po pokoju nie jest tak szkodliwy jak wdychanie czyjegoś bucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak ktoś nie pali to nawet en 'smród' szczególnie z niskiej jakości fajek w... niesamowicie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża opuchlizna po zdjęciu gipsu; złamanie kostki bocznej

Następny temat

Jak czesto mozna robic przeswietlenie ?

WHEY premium