SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE O MIARKI ?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
dosyć głupie pytanie ale nie umiem sie w tym połapać:

Mam storma i shocka i niewiem jak odmierzyć 10g Storma i 30g Shocka, na miarce od Storma jest jedna kreska mniej wiecej w 1/3 miarki a na miarce od shocka są 3 kreski i już zupełnie niemam pojecia ile to bedzie. Próbowalem starą miarka od nitrobolonu to zrobić ale jak wsypuje 28g (wdg pomiarki nitrobolonu) to przesypuje mi tą miarke z Shocka. Wiem że troche pokręcone ale może ktoś kto juz to zazywał mi pomoze. Z góry dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
nie tutaj z tym pytaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
.....zazwyczaj jest tak ze miarka co jest w srodku nie odpowiada temu co pisze na etykiecie - tj. jesli pisze ze porcja to 10g to czasami moze to byc 1/3 miarki,czasami polowa a czasami 2 miarki

Wiec najlpeiej sie wychodzi jak sie ma wage i sie wazy - wtedy wiadomo ile sie sypie.

No chyba ze juz masz jakas mirake co ma 10g (masz z nitrobolonu ale czy wieez ze ona na pewno ma 28g?!) to syp według niej!!

-a po drugie takie pytanie nie tu!!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA AMINO 3200 -

Następny temat

co mozna brac razem a co nie ?? SOGi za opomoc !

WHEY premium