SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ O POMOC :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! no więc trenuje długo z głową, technikę mam opanowaną perfect, tak na wstępie. Ostatnio podczas treningu nóg, nie szalałem z ciężarem i robiłem dead lift, obciążeniem 55,60 kg i j**nęł* mnie coś. Nie proponujcie mi lekarza, bo wiem, kiedy iść, nie prosiłbym o poradę. Lecz lekko mnie kuło, ale dokończyłem serie x3. Do teraz jest ok. Jaka mogłaby byś przyczyna? Pierwszy raz od tylu lat, coś mnie zabolało, nie miałem nigdy żadnej kontuzji.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jeśli nic poza tym drobnym kłuciem nic się nie wydarzyło to nie ma czym się przejmować. Jednorazowa sprawa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę mnie pobolewało, ale mogłem dokończyć serie, to nie był mocny ból. Potem robiłem inne ćwiczenia i nie czułem tego już w ogóle. Tylko przy wykonywanym ćwiczeniu dead lift. To nie były duże ciężary w tym dniu, jak to napisałem jedynie 55 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, to była jednorazowa sprawa, dziś robiłem MC i było w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Malina

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż, kiedy na siłkę ;d?

Następny temat

Depilacja laserowa

WHEY premium