SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROFESJONALNE CYKLE-TESTY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
mysle ze najcenniejsze dla nas bedzie sprawdzenie samego oxanolu u "czysciaka" -daloby to duzo cennych informacji dla wielu zainteresowanych lecz obawiajacych sie zakupu tego srodka

bralem kiedys samo wino na robieniu definicji(20mg ed -po 2 cyklach bylem juz) i bylo ciekawie (redukcja a 2 kg na + :P )wiec jezeli obawiasz sie o to ze beda male przyrosty to bez obaw bedziesz ten srodek dobrze czul przy zalozeniu ze to bedzie to co ma byc.

Zmieniony przez - adrian134 w dniu 2006-11-23 00:04:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwaze taka opcje ze zrobie krotki cykl samej oxy (3-4tyg)... kilka tyg przerwy, bo jezeli tam jest oxa (a wierze ze jest) to nie powinno mnie prawie w ogole zblokowac i potem pojade tak jak Gregor mowi prop 50mg e2d + oxa...

Ale tu juz sie musze dogadac z dostawcą
i ogolnie dopasowac do idei testow, bo raczej fot z takiego cyklu nie bedzie - bo wielkiej zmiany to sie nie spodziewam po samej oxie, wiec po co mam wysluchiwac ze dalem dupy z cyklem

a moim celem w ogole nie jest masa tylko wyglad i wy3malosc,
mnie kreci fitness, nie kulturystyka...
stad tez te srodki a nie inne...

Wiec czekam na wypowiedz modów - czy chca taki test czy nie
bo dla mnie to wielki popis nie bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OM dawaj z testem samej oxy bo to bedzie najbardziej miarodajny wynik na swierzym organizmie i zobaczymy czy jest sie na co napalac. nie wazny jest wyglad czy massa czy fitnes natomiast wazna jest zmiana w tym wygladzie i poprosimy dla tego o fotosy przed w trakcie i po
i relacje z dokladna dieta
bedzie to bardzo ciekawy test.

ja tez zrobie na wy***anym organizmie
200deca organon 250 test norma e3d po nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Omek rób testy, dokładnie jak Gregor pisze wygląd nie jest ważny ale postęp jaki dokonasz. Nie wstydz sie i rob test oxa solo lub z propem. Jestem ciekawy tego środka, mam go w planach w przyszłym cyklu. Gratsy.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok moge zrobic tak - przez styczen sama oxa.

potem jezeli bede zadowolony z oxy to

w marcu oxa+prop

i potem w wakacje oxa z obiecaną primą z nowego undera (AP)

dodam ze na cyklach bede robil badania - krew, watroba, poziom LH (bede wiedzial czy oxa blokuje) itp...

sprawa jest taka...
ze
1/ musze sie dogadac z dostawca, w sprawie ewentualnego zwrotu kasy jezlei bedzie wy***ka (a watpie)... mysle ze nie bedzie z tym problemu
2/ nie chce mi sie spisywac diety, moge dac topic w odchudzaniu np (bo to maja byc cykle na rzezbe... no na tym z propem cos moze bym chial zyskac) i niech tam sie tym zajma
3/ z fotami sie poprostu zastanowie, ja nie lubie odstawiac*****owizny, jak mam wrzucac fote, to musi byc na poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Zwrot kasy?

Buhahaha...

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OM to***** z takiego testu jak nie bedziemy widzieli efektow.

ze zwrotem kasy dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to sie postaram o foty, solarka przed sylwkiem itp
a zwrot kasy na serio taka beka w przypadku TESTOW ?
tzn zalozmy kupuje 3 paki oxy, po pierwszej okazuje sie ze jest tam meta i wtedy mam 2 pozostale wy***ac? bo sprzedaz koledze nie wchodzi w gre w moim przypadku...

wiesz ja np 50 amp walonej superki wy***alem bez wielkiego żalu, normalny zakup to rozumiem, ale w przypadku testu to też smiech?

pozatym jak towar jest pewny, to co to za roznica ? jak tam bedzie co ma byc to nie mam prawa miec zastrzezen.

moze poprostu nie rozumiem idei tych testow tzn to maja byc topici popisowe czy rzeczywiscie komus zalezy zeby sprawdzic towar?
bo jak tak to mnie porpostu nie stac na kilkaset zlotych na oxe po ktorej moze mi pojsc 2kg, a jest ryzyko (chociaz nie wierze) ze moze byc tam cos innego niz na opakowaniu,
wtedy ***ie to i jade wersje z propem
a niech inni sie zastanawiaja czy warto

Zmieniony przez - om w dniu 2006-11-23 13:25:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok Om to ma byc wzorcowy test majacy na celu pokazac dzialanie oxy

a jak bedzie fak to lecisz dure z propem po pierwszej lewej paczce i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
.

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2006-11-23 14:24:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl nr 2, Co wybrac?

Następny temat

Corhydron na siłowniach %-)

WHEY premium