SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PREZENT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2449
Witam,
Dostałem w prezencie HMB, próbowałem znaleźć trochę informacji na ten temat, ale zero konkretów. Mógłby mi ktoś napisać kiedy stosować ten suplement, w jakich dawkach i w jakim celu?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mowi sie ze hmb nie dziala

poszukaj w wyszukiwarce to napewno jakies teamty znajdziesz, + temat faq sezon knife'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
Bardzo trafiony prezent

hmb nie działa

ale już musisz zjeść,bo prezentów sie nie oddaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak będziesz żeśbe robil to sobie zostaw


najlepiej sprzedaj komuś jak mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2449
mam rozumieć ze to kompletnie nie dziala, nie ma zadnego zastosowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niby antykatabolicznie dziala ale do tego tez bym sie nie przyczynial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Każdy piszę, że nie działa bo poczytał wyniki badań i artykuły, jednak założę się, że nikt z was nawet nie sprawdzał tego
Tak samo jak davidooo pisałeś (gdzieś wyczytałem wczoraj, nie pamiętam w którym temacie), że łykasz kreatynę cały rok, jednak badania wykazują, że to bezsens bo przestaje działać.

Oczywiście nie mam zamiaru się kłócić bo sam też nigdy hmb nie brałem, jednak ciekawi mnie, że praktycznie każdy wie, że nie działa, a sam nie spróbował :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jadłem hmb i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że szkoda kasy na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciesz to nie koks ze przy dobrych treningiach i diecie bedzie widac progres ani granat ze ci noge urwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2449
Mi nie szkoda, wspomnialem juz ze to dostałem, Pytam tylko czy ma to jakies zastosowanie, jak brac, w jakich dawkach, kiedy itp. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zostane przy swoim; albo sprzedaj albo jak nie otwierales to połóż gdzieś w szafce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anabolic Mass.. WAŻNE PYTANIE !

Następny temat

L-karnityna na cyklu siłowym w SW

WHEY premium