SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PP Strong Man w Mrągowie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
W najbliższą sobotę, tj. 31 sierpnia, o godz. 15 rozpocznie się w Mrągowie czwarta edycja Pucharu Polski Strong Man 2002. W zawodach weźmie udział 6 zawodników.


Siłacze będą się zmagać w kilku konkurencjach, m.in. w podnoszeniu samochodów, w rzucaniu 15 worków na podest, a także w przenoszeniu elementów kamiennych.

W ścisłej czołówce znaleźli się m.in. zwycięzcy giżyckiej eliminacji Mariusz Pudzianowski - dwukrotny zdobywca Pucharu Polski Warki Strong Man, Jarosław Dymek - zeszłoroczny zwycięzca edycji zawodów oraz Robert Szczepański. Dla publiczności, która będzie śledzić wyczyny zawodników, przygotowano wiele atrakcji. Po każdej konkurencji przewidziano pokazy fitness i wschodnich sztuk walki.

Puchar Polski Strong Man 2002 odbedzie się w scenerii rzymskiego Koloseum. Podczas walk gladiatorów widzowie będą angażowani do kibicowania swoim ulubieńcom. Chętni będą mogli także wypróbować swoich sił z ciężarami używanymi w konkurencjach. Po wręczeniu nagród dla zwycięzców, około godz. 19 wystąpią dwa zespoły - Kowalski oraz gwiazda wieczoru - De Mono.

Zawodnicy walczyli już w Zamościu, Lublinie, Chełmie, Przemyślu, Bielsko-Białej, Ustroniu, Wiśle, Mielnie, Kołobrzegu, Międzyzdrojach, Sopocie i w ostatnią sobotę w Giżycku. Pula nagród w tegorocznej edycji Pucharu Polski Strong Man 2002 wynosi 350 tys. zł.



pozdrawiam Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
wybiera sie ktos do mragowa?? ja bede na 100%

(B)DM

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
No ja tez bede a to daleko od Gdanska??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
od gdanska to nie wiem czy daleko, ale z checia cie poznam , jak cos to masz moje zdjecie w profilu albo jest jeszcze pare w naszych zdjeciach

(B)DM

Zmieniony przez - deadmike w dniu 2002-08-30 14:18:23

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dead- i kto wygrał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
No własnie moze byscie cos opowiedzieli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Miałem nadzieję na jakąś foto-relację!
Kto wygrał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
nie byłem

(B)DM

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
1 Dymek
2 Pudzian
3 Nowotniak
4 Kuraś
5 Jacek Dymek
6 Peksa
Więcej na www.forum.strongmanpolska.com

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wreszcie dymek zwyciezył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaban0 amnsz soga za informacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muza

Następny temat

Ocencie sami

WHEY premium