SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PO CO BRAC PROPIONAT????????????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
za wiele to nie ale chciałem pokazać koledze ze wszystko można znaleźć a tym bardziej na temat propionatu. Co do tego specyfiku to jest on dobrze opisany u nas na SFD i nawet nie trzeba używac wyszukiwarki tylko wejść do "najciekwsze posty działu" i wszystko jasne;)

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Takie herezje i to w dzien wszystkich swietych

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
ej typy poprostu zadalem pytanie nie jestem obeznany tak jak wy, chcialem sie dowiedziec czegos od profesjonalistow, ale wy nie potrafice odpowiadac na proste pytania zaglebiacie sie w to wszystko a wystarczylo normalnie odpisac, zadaje takie pytania bo nie moglem znalesc jak ktos was pytao cos to wy albo nie na temat albo o gwiazdkach i ****e****kach... molo ludzi odpisuje normalnie i pomaga ludziom

"skąd sie biorą takie tłumoki"-gerdel nie mam takiej wiedzy jak ty na temat koxow ale w wielu innych sprawach mogl bym ciebie nazwac "tłumokiem", chyba forum jest po to zeby zdobywac wiedze a jak juz ktos ta wiedze posiada to moze ja przekazac innym osoba, na moje oko to jest proste i logiczne.
pozatym w "google" nie moglem znalesc co z tymi spadkami czy sa duze itp itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
nie ogarniam cie typie
https://www.sfd.pl/Prośba_o_rozpiske_cyklu!-t541726.html w tym temacie piszesz ze jesteś po dwóch cyklach i prosisz o rozpiskę deca, susta i meta.. - jaki z ciebie koksiarz jak wypisujesz takie brednie o propie , z tych poprzednich tez ci tak zleciało

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
bo propy nigdy nie bralem i chcialem sie dowiedziec co ona daje skoro wszedzie pisze ze spadki masz juz po 2 dniach od ostatniej iniekcji! po dece prolce i winie nic nie zlecialem z sily tylko troche spadlem i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
dobra zreszta nie bylo tematu i tyle!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
Kendzior87 a gdzie ja Cie tłumokiem nazwałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
sorowa to bylo do mariusza190 zle popatrzylem...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
gardel to moze ty mi powiesz jak wkoncu jest z tym propionatem??
bede wdzieczny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20281
i tu juz koksowales d e b i l
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D-Bolu z Phoenix-a (metandienone 5mg)

Następny temat

Cykl na siłę.

WHEY premium