SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POSLADKI I UDA-JAK POZBYC SIE TLUSZCZU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"ps. mam tez krotkie wedzidelko , to pewnie wynik niskiego testosteronu"

Janie czyżbyś pomylił pojęcia - tu poziom testy nie ma nic do tego. Genetyka.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podaj jednostki do tych wynikow...
ja mam swoja mala teorie ale nie wiem czy mam pisac..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw zadnych lekow na inne schorzenie nie stosowales ? nie cpales nic...

druga sprawa nie masz bolow glowy, krwotokow z nosa itp ? ew jakis dawny uraz glowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podaje jednostki; prolaktyna mIU/I , PROGESERON nmol/l ,tsh mIU/I , FT4 PMOL/L ,TESTOSTERON nmol/l . lh IU/I, ESTRADIOL pmol/l boli mnie czasami al eraczej rzadko, wtedy gdy dlugo nie uprawiam rzadnego sportu, to od zatrzymywania wody pod skora i wzrostu cisnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest pewne prawdopodobienstwo ze mozesz miec maly guz przysadki (Prolactinoma)... jest to najczesciej wystepujacy guz... w USA podobno ma go co 4 osoba, ale tylko niektore przypadki wymagaja leczenia, dlatego lekarze nie strasza nim pacjetow... wszystkie objawy pasuja...

podaj mi poziom prolaktyny w ng/ml...

anyway nie stosuj nic hormonalnego bo mozesz sporo po******lic...
osobiscie sugerowalbym bromokryptyne jak juz...

ANYWAY ja nic nie diagnozuje to tylko moja luzna opinia, nie traktuj tego jako diagnoze, nic nie polecam itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niewiem ile to jest w ng/ml w badaniach robia w takich jednostkach jak podalem, ale niby jest w normie 210 uIU/ml norma to od 45-375 wiec?? a jak moge skutecznie zbadac czy mam ten guz czy nie? jakie badanie i gdzie/ i kto mi przepisze bromokryptyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no stezenie prolaktyny nie jest takie wysokie rzeczywiscie...
gdyby to bylo 210ng/ml to gruczolak bylby niemal pewny...

sory za wprowadzenie w blad (aczkolwiek jest mala szansa ze to mozliwe)...

tak czy siak moze byc cos z przysadka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy na to forum zaglada jakis kompetetny lekarz endokrynolog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jescze male pytanku moze te moje objawy sa normalne i tylko ja panikuje, czy wam np tez jak dlugo kilka dni nie cwiczycie to tez puchniecie i zatrzymujecie wode pod skora?boli was glowa? mam tez zmeczona wyraz twarzy caly czas.duzo sie poce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche to tez dziwne ze mam niski testosteron bo jestem naprawde obficie owlosiony na ciele a z glowy mi wypadaja wlosy i skora mi sie luszczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesciu+metka+omka

Następny temat

Wtopa na maxa!!

WHEY premium