SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PONIEDZIAŁEK 19.30 TVP3 C.D AFER

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Tadzio taki jesteś pewny niewinności PF i nie chcesz się założyc?

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
a może prokuratura też się myli lub pan Bułaś jest przekupiony?

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 617
Ustawa o kulturze fizycznej daje możliwość zawieszenia członków Władz stowarzyszenia przez Organ Nadzoru. Jakkolwiek zawieszanie Władz stowarzyszenia jest właściwością Sądu, to jednak ten artykuł będący pewnym obejściem przepisu, daje możliwość zawieszenia Prezesa.To wspaniała wiadomość!!! Jestem zadowolony z decyzji PKSport i deklaruję poparcie w tej decyzji. Cieszymy się, że w PZKiTS w Warszawie zapanuje praworządność !!!

Art. 16. Jeżeli działalność stowarzyszenia kultury fizycznej lub związku sportowego jest niezgodna z prawem lub narusza postanowienia statutu, organ nadzorujący może:
3) zawiesić w czynnościach poszczególnych członków władz stowarzyszenia kultury fizycznej lub związku sportowego,
Zawieszenie Prezesa PZKFiTS przez Organ Nadzoru potwierdza fakt, że została naruszona zasadę praworządności w sprawowaniu władzy w PZKFiTS / art. 83 Konstytucji RP/.
Program Daniela Zielińskiego z TVN oraz program Marka Kopczackiego z TVP mówią wiele. I tak każdy ma własne zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Bodzio chyba nie pogadamy sobie tutaj.Zarzuty można dodawać co tydzień (zwariowane).

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
klon wroniaka!!!mirocha jestes najlepszym demagogiem jakiego znam!!przeciez to ty byles kiedys sekretarzem pzkits,to twoj pomysl byl z licencjami olimpa ktory nie przeszedl a ktory tak wtedy forsowales,to ty wyjezdzales na zawody zagraniczne ze swoja asystentka ( byla sekretarka pzkits)niby na swoj koszt!! prawda byla taka ze na koszt diet zawodnikow,to ty sam forsowales pensje dla P.F i to niebotyczna,to ty proponowales na stanowisko glownej ksiegowej swoja tesciowa,to ty chciales sprzedac prezesure pzkits panu jedlinskiemu !!!to sa fakty ktore mozna udowodnic i za ktore wyleciales i nie tylko bo szkoda na ciebie czasu!!!

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Piotrek nie podpuszczaj!!!Ja działam kiedy są fakty!!!Jakbym miał opierać swoje zachowanie na plotkach to nie byłbym w tym miejscu w którym jestem dzisiaj. Dowiedziałem się,że przyszedł jakis list do PZKFiTS adresowany do PF.Jak przegram to zapłacę.Nie twierdzę ,że jest niewinny.To ustala sąd a nie ludzie z podwórka.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
klon wroniaka G.piotrek,hubi,kavka no to kiedy tego nikczemnika PF.pojmaja osadza i osadzamialo to byc dwa dni temu a teraz kaveczka cos belkocze ze w polowie wrzesnia ?no co wy jaja sobie robicie ,gdzie wasza wiarygodnosc ,czy to nie to samo co na wizerunku niektorych odzywek pewni smentni panowie przekonywali nas ze buly rosna po hmb i bca,a potem sie przyznali ze no tam tego

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 668
to sa metody bodzia siac zament.
Go,go wroniak

www.republika.pl/power_lublin
go go Wroniak!!!!
Nie lubie kawki wole herbatkę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 617
Ja też Cię lubię, też mi szkoda czasu .........pozdro od Mirochów z Bielska Białej dla szanownej małżonki i dzieci. Jak skończę dom, zapraszam w góry. Powspominamy lata 80-te....Sport wywodzi się z zabawy i niech takim pozostanie.
„Nie znam cię, ale wiem, nocą karmisz lęk
samotność rani oczy, światłoczula, pulsująca, jak krew
każdy nowy dzień kładzie ciszę w poprzek dróg
gdzie nie ma kolein twoich nadziei,
nie wiem, nie wiem, skąd wieje wiatr
jeszcze nie wiem, skąd wieje wiatr „

Dziwi mnie Twój problem Miszczu, jeszcze nie wiesz skąd wieje wiatr, jak się ustawić by pozostać „trenerem Jarząbkiem”?. Sam mówiłeś, że Prezesm PZKFiTS będzie właściciel firmy odżywkowej. Też jestem o tym przekonany!!!. Jest jeszcze jedna zasada, zapewne pamiętasz ją z Wojska?. „Jak najszybciej należy ustawić się zawsze w środku szeregu, gdy padnie komenda w tył zwrot, Ty dalej pozostaniesz w środku”. Obecnego Prezesa unikaj, zmień adres i nr telefonu. Gościa po prostu nie znasz.
„
Heah!! Nie wiem, skąd wieje wiatr
jeszcze nie wiem, skąd wieje wiatr „
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
hehehehe ale poezją zawiało
panie Stasiu, pan zazdrości czy o drogę pyta???

kavka widzisz w sumie mogłem się z toba założyć, ale w sumie co to za zakład jak się jest czegoś pewnym

podobno byłem zbanowany a nie wiem za co

Prezes Klubu "Grzmoty"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHRIS CORMIER PRZED Mr.OLYMPIA 2005

Następny temat

SHAWN RAY MA CÓRKĘ

WHEY premium