SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
jem metke Metandienon od 4 dni i pobolewa mnie od czasu do czasu brzuch . co mam robic odlozyc ja?????????????????????????glowa tez mnie boli z rana:/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
NWS racja ale on bierze na dzien 3 tabl w odstepach rozmawiałem z nim na prv chłopak duzo je miesza potrawy zapewne to jest powodem tych bólów proponuje mu troszke zbastowac z jedzeniem i jesc z głowa nie mieszac wszystkiego a jesli ból bedzie dalej sie utrzymywał i nasilał niech przerwie...PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6821
matka cie skaleczyla czy jak ?? na**** zakladasz kolejny temat, odstaw i nie pajacuj

z taka masa nadajesz sie do pchania karuzeli po sezonie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4743
Tak to jest jak sie mleko z cycka zamienia na metke

stfu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4816
ale panikujesz :) to jest steryd a nie cukierek, decydujac sie brac to mogles pomyslec o skutkach, kilka dni i powinno przejsc... bierzesz oslonki? ja mialem takie zamulanie z 2 tygodnie, brzuch, serce ale minelo. poczekaj z pare dni jak nie przejdzie odstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1265
biore sylimarol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
To ci urtowalo zycie.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
głowa to pewnie powód cisnienia imo zmierz cisnienie a bóle gastro to norma przy braniu mety niektórzy tak maja PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
" a bole to norma" w takich wypadkach odstawia sie saa...

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
mam tylko nadzieje że nie jesteś jednym z tych asów co jedzą metke na pusty żołądek....

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
N.W.S nie przesadzajmy...pobierz jeszcze pare dni jak nie przestanie to przerwij moze to byc reakcja organizmu na mete tez miałem podobna przygode...Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
Michal z metka nie ma co przesadzac... radzilbym zjechac o polowe z dawkowaniem a jak dalej bedziesz odczuwal bol to przerwij i skonsultuj sie z lekarzem

Powrót po latach...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA+PROLONGATUM-PROśBA O POMOC !!

Następny temat

cykl z oxandrolonem

WHEY premium