SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POGRUBIENIE patriotpol

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
heehe.... maniaq nie dziwie sie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolejny przyperdalas
wez sie odwal M_F proponuje niewchodzic sobei wdroge
pozdrawiam

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK
daruje sobei komentarzu o zydkach(tak jak Brutus chcial)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem czemu się nie dziwisz - Maniaq zadaje sporo pytań - czsem elementarnych, ale nie są to pytania głupie więc opowiedzieć zawsze można - ja nie odpowiedzm zwyczajowo tylko na tekie pytania, które albo są idiotyczne albo dotyczą tematu na który na 1 stronie jest ze 20 odpowiedzi

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
juz kilka rzy w szatni i gdzie indziej wykazal sie skrajnym d****izmem... ale nie szukam nastepnych klotni... wiec luz

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
M_F wal sie i odwal sie
ze pisze czasem cos bzdurnego to prawda
ale tylko skonczony idiota bralby to wszystko na serio.....
Ty mi wyglądasz na wlasnei takiego...
lepiej wogole na swoj temat sei niewypowiadajmy oki?
pozdrawiam

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK
daruje sobei komentarzu o zydkach(tak jak Brutus chcial)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
hehehe

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh..... i znowu poszło

A w temacie - Boogie i Patriotpol do pogrubienia, ofc.

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Miło mi. Dziękuję Panowie.
Son - dzięki za odpowiedź na priva. Jesteś wspaniałym dyplomatą (podziwiam Twój szacunek i podejście do każdej osoby,) jak by nie było - zawsze jesteś facetem z klasą.
Mnie jednak dziwi ten fakt, że padła petycja dotycząca kilku osób- "pogrubienia w Suplementacji". I została ona wprost i w twarz spełniona tylko częściowo. Dlaczego?
Potem adresat nie reaguje przez miesiąc na zapytania ekspertów i pogrubionych - ucinając sobie w tym czasie towarzyskie pogawędki w topicach obok. Dlaczego?
Napisałem już Tobie, co to wg mnie oznacza. Ale jest może rzeczywiście tak- że czas, obowiązki itp.
Aczkolwiek mam podstawy by myśleć inaczej.
Ja wolę jednak jak ktoś ma charakter i mówi wprost np. że coś do mnie ma (wtedy jest możliwość dialogu, z którego niejednokrotnie już wynikały forumowe przyjaźnie)- a nie zachowuje się jakby należał do zastępu "Cichociemnych" i swoją ignorancją daje jednoznaczne świadectwo. (Czego? )
Mniejsza o to, bo rzeczywiście to najprawdopodobniej nie jest powodem tej sytuacji. (tylko ten natłok ważniejszych spraw.)
Jeszcze raz dziękuję Wam Panowie. Wracam do swoich "obowiązków" w Suplementacji.
Pozdrawiam.

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Myślę, że to naprawdę brak czasu powoduje że Mateo nie zauważył po prostu tego postu. Nie kojarzę żebyś gdzieś tu komuś specjalnie podpadł, więc myślę że tą teorię możemy odrzucić.
Ja w każdym razie jestem zdecydowanie za pogrubieniem i postaram się odświeżać ten post żeby szef go w końcu zauważył.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Uważam że Boogiemu należy się pogrubienie, ma sporą wiedzę i często się udziela na forum, chyba pora mu to w jakiś sposób wynagrodzić

P.S Boogie, gdzie te fotki które ci przerabiałem? Jeżeli masz jeszcze jakieś to ślij śmiało!

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa buźka ":->"

Następny temat

Chyba powiadomienia sie zwaliły

WHEY premium