SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PASZA DO ŚWIN!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
****a nienawidze tego...
jAK MOŻNA BYC TAK GŁUPIM,JAK TO MOŻLIWE ŻEBY TAK BIŁO NA DEKIEL?CO MYŚLI CZŁOWIECZEK MŁODY ŁAPIACY SIE ZA GÓWNA DLA ŚWIŃ?ŻE PODERWIE LACHE I POWIE JEJ"ALE ZE MNIE BYK" ONA NA TO : "STOSOWAŁEŚ PEWNIE DIETE??JESTEM TAKA PODJARANA TWOIM CIAŁEM...CO JADŁES?POWIEM MEŻOWI ŻEBY SPRÓBOWAŁ" CZŁOWIECZEK NA TO : "BEJB,JADŁEM PROVIT DLA ŚWIŃ-PUKAM JAK DZIKI,ZARAZ ZAPAKUJE CI MOJEGO..." ONA NA TO : "OOOO PROVIT OOOO MMMM AHHHHHH..,.."
Juz nie moge.
Zryjcie fekalia i niech wam masa idzie mózgowa.
Niepozdrawiam,bo zdrowy nie bedziesz.



MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buahahahahahahahha!Najbardziej mi sie podobał post z dawnowaniem na wiadra paszy dla swini.Człowieku tyle wiader to on by nie zjadł.
Tak na serio koles to mozesz jesc,moja sasiad z 4 lata temu jadł tego bardzo duzo,na poczatku mial opory i sie rodzina z niego smiala ale zle na tym nie wyszedl.Na poczatku jadł po 2 koryta dziennie,takie długie(chyba 2 na 4 metry).Zona wybudowala za domem chlew wstawila 2 koryta i go tam zamknela!Tylko widzialem jak codziennie to inna ciezarowa podjezdzala i *** z przyczepy pasze!No i kiedys patrze-wypuszcza go.Wylazi taki duzy chlopak z worem do kolan,pala po same uszy mu stoi.Naprawde ładnie na tym wyszedł!Gorąco polecam!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
YaVor niezla historia heh, a z tym dawkowaniem na wiadra to kazdy producent paszy pisze na swoim opakowaniu ze tak sie bierze oczywiscie mozesz tez bez fasy nasycania ale wtedy bebzol tak nie rosnie

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No bo wiesz,jak ja czytam takie posty to naprawde nie moge wytrzymac!Albo koles jest taki niedorozwiniety albo robi sobie jaja.Bo z tego co widze to on pisze tylko jakies glupie posty!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja czytalem gdzies kiedys, ze od tego moga wlosy wyrosnac w roznych dziwnych miejscach... np: na wargach, ale od drugiej strony !!!!

--------------------
PozdRawiaM
DareecKi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946


EX CIA100.2

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
ale post

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
#################
#Barlinek ruless#
#################
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"oki ale szybko ten "tłuszcz" idzie nabic
???????????"

Jesteś głópszy niż woźnica co koniem kieruje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
ludzie nie dziwcie sie, zdesperowany czlowiek jest zdolny do wszystkiego trzeba mu to wybic z glowy mowiac o tym prawde a nie sciema typu ''nie jedz bo ci zaszkodzi'' niech ktos wrzuci skutki uboczne ale prawdziwe ktore widzial u kumpli albo cos

PKS ''ANOREKTYK''

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
hmmm...a moze lepiej spijaj sperme byka prosto z rury? masa idzie ze hoho

BUSHI NO ICHI GON

BUSHI NO ICHI GON

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuje fachowej rady (kreatyna)

Następny temat

białko serwatki czy gainer?

WHEY premium