SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pęknieta kostka i treningi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9
Witam, jakiś czas temu miałem mały incydent z czego moja kostka pod palcem serdecznym dostała trochę po zdrowiu. Miałem 4 tyg w gipsie. Właśnie dziś miałem zdejmowany gips. Chodzę na siłownię i nie wiem jak będzie mnie jakoś to sprawiało problemy? Ręka boli jak próbuje zgiąć w pięść i wyprostować. Nie wiem jak to wygląda z chwytaniem gryfu, czy wróci mi dawniejsza sprawność, darować sobie trening? Dotychczas robiłem brzucho i rozciągałem nogi. Ćwiczyć jakieś ćwiczenia na siłowni jako rehabilitacja, ewentualnie w domu? Lekarz nic mi nie mówił co mam robić, mówił żebym ruszał dużo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Ból czasem minie, ale póki co odpuść sobie ćwiczenia, gdzie potrzebny jest chwyt. Poćwicz sobie przez ten czas nogi (jest masa ćwiczeń) , a za jakiś czas stopniowo zaczniesz obciążać dłoń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy trawienne a ig

Następny temat

Orteza stawu kolanowego firmy DonJoy - opinie

WHEY premium