SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxymetholone IH 50

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
antek iran 50mg/tab













DreamChaser

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Bylo

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8604
nie mam zaufania do tego antka miałem go kiedys i lipa nic sie nie ruszyło :( moze miałem ciulowa serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wstawialem foty tego antka, kompletna lipa, dla porownania inny kumpel wychaczyl jescze Alhavi Iran i kopalo nieziemsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37714
Trudno powiedzieć jaki towar...musisz się sam przekonać...

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
niedlugo sie dowiem

widzialem lepka na tym to napuchl dobrze i sila poszla strasznie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8604
słyszałem własnie że ze znim to jest róznie moze byc tak ze z4 listków 1 bedzie działał a reszta nic a moze byc tak ze 4 beda ok życze tych 4 ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
W temacie https://www.sfd.pl/Anapolon_/_Oxymetholone-t497555.html Kooks pisal ze fake mozna poznac po odcieniu kolorow blistrow.
Mi tam pare miechow ostaly sie 2 liscie tego antka i lezaly sobie gdzies tam gleboko w szafie schowane a wczoraj bralem dla kumpla innych 9 listkow tego same antka.Wszedlem w temat i mysle kolor to kolor to brazowe i to brazowe.Z ciekawosci wzialem jednego liscia co mi sie ostal i porownalem kolor z innym lisciem antka co wzialem wczoraj.. i JEST ROZNICA JEZELI CHODZI O KOLORY BLISTRA ;/ obydwa sa brazowe-faktycznie.
Na pierwszy rzut oka roznica nie zauwazalna ale patrzac pod swiatlo jeden blister jest typowo brazowy (tego mam 9 lisci) a drugi blister(tego mam 2 liscie) znacznie ciemniejszy brazawy(taki wrecz gowniany kolor ) mozna by poowiedziec ze pod czarny podchodzi.Obydwa maja ten sam termin waznosci na lisciach (12.12.2009)i obydwa od roznego dila.Co sadzicie Panowie ? mam nadzieje ze ten ktorego mam 9 liscie to oryginal bo jak nie to lipa totalna :-/

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
z tym antkiem to loteria. ten niby org co dziala to cos tam dziala ale nie tak jak powinien dzialac a ten co nie dziala to lipa wiadomo takze jak trafisz na dobrego to szalu nie ma.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15201
Niech uzytkownik Kooks sie wypowie wezwijta go przez powiadomke do odpowiedzi

Za kapturem panny sznurem..

a reszta w profilu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
jeden jest fake a drugi dziala ale czy tam jest antek a nie meta to juz loteria ale kotowi to bez roznicy co wezmie i tak bedzie zadowolony jak mu pojdzie 4 kg wagi

Zmieniony przez - esefd w dniu 2009-08-08 23:38:11

Look at my description on gg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FORTIS Test propionate 100 nowosc

Następny temat

FINASTER-lekam [ORG] 30x 5mg

WHEY premium