SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarta Deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
z doswiadczenia innych: bij smialo zawsze sie tak robi jak robisz shota z 250mg to nei zawsze amp ma tyle soku prawda wiec bierze sie z nastepnej i myslisz ze ta "nastepna" wyrzucaja ? :D

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest jedna ampułka 2ml czyli ja to biore na szczał nie flakon. Ja sciągnełem to denko blaszke i gumke i później wepchałem to na siłe ale nie jest to tak szczelne jak przed wyrwaniem więc bić czy nie ? bo jak nie można to musze czekać do poniedziałku na dostawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry że post pod postem jutro bije tą dece jak nie odpisze to znacze że dead hahah :D dzięki za odp pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
czytałeś moją poprzednią wypowiedź? Masz w niej jednoznaczną odp;/

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wiesz ja tam przelewałem z szczykawki do ampułki itp myślem więc ze to lipa dlatego napisałem na forum o odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
to mówie że mozesz bić śmiało

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
Giniasss jakie flakony na 10ml to jest deka norma gdzie sa male flakoniki/amuplki po 2ml jak pisal gosc wyzej a tak na przyszlosc to wbijaj igle przez gumke a nie ja wydzierasz i jak tam ci syfu nie nalecialo do ampy z gumki albo skas tam to wbijaj a jak cos nalecialo to lepiej ja wywal

Zmieniony przez - lysol24 w dniu 2009-11-05 22:33:21

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
lysol ale ja podawałem tylko przykład deki we flakonie 10 ml. przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź został użyty aspekt. ;/

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz to ja już nie wiem najwyżej nie bede bić bede tydzień bez szczału bo nie mam już na chacie a z tym syfem to nie wiem nie widać że coś wpływa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
koksik a w ogóle to jak wyglada twój cykl na tej dece? co jak i ile?

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iniekcja-pomoc

Następny temat

TREN + PROP + META RAZAK.

WHEY premium