SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostre koło

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich

Mam pytanie, czy każde tylne koło rowerowe da rade przerobic na "ostre koło". Mam na myśli zwykłe koło 26 cali od górala z zębatką. I co myślicie o pomyśle żeby zrobic "ostrego" na ramie, nie od szosówki tylko też z górskiego?? Jest to w ogóle możliwe??

Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
nie rozumiem o co ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale czego nie rozumiesz?? Chyba wszystkie "ostre koła" jakie widziałem to rowery zbudowane na ramach od rowerów szosowych(zazwyczaj kilkunastoletnich) a co za tym idzie, również i na takich kołach stoją te rowery. Jeździłem troche na takich szosówkach i przy każdym krawężniku bałem się czy ten rower się nie rozpadnie, dlatego chciałbym złożyc sobie taki rower ale na ramie od górala i szerokich kołach 26 cali, z racji tego że chyba taki zestaw bedzie o wiele wytrzymalszy.
Nie znam się za bardzo na rowerach, dlatego chciałbym wiedziec czy piastę tylnego koła z roweru górskiego można przerobic na "ostre koło"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
nie wiem czy taka fuzja cos Ci da

albo rybki albo pipki

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz to ja nie rozumiem o co chodzi??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poszukiwany instruktor rolek z bydgoszczy

Następny temat

konspekt

WHEY premium