SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oryginał czy fake?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 48 lat Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 34
Siemanko,zakupiłem dzisiaj teścia - oryginał czy fake



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-10-05 13:42:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 48 lat Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 34
Gdzie polecasz kupić? Jestem w tym temacie zielony. Wcześniej lekarz wypisywał receptę,a już nie ma takiej możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364770 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670036
Zdjęcia tutaj

https://www.sfd.pl/Zdjecia_środkow_ori_&_fake_-t1207210.html

Jak kupieles prolongatum samemu w aptece to masz ori jak od dila to na 99% podrobka ale czy działającą czy nie ciężko powiedzieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 48 lat Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 34
Chciałem tam wrzucić zdjęcia ale są ograniczenia bo konto mam nowe. Dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 48 lat Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 34
Strasznie śmierdzi opakowanie jakimś olejem zmieszanym z czymś
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 48 lat Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 48 lat Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 34
Myślisz,że fake tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Wbij to się przekonasz ta strona to raczej nie jest poważna co do odbloku jak pudełko śmierdzi to bal bym się tego wbić znajdź pewniejsze źródło jak chcesz to bic to na badania przed i po 2 tyg. Dowiesz się czy to działa w ampułkach nic nie pływa patrzałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 48 lat Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 34
Jeszcze nie otworzyłem, myślisz,że ta stronka sprzedaje same podróbki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Wiesz co musiał byś to wbić lub zbadać na skład stężenie nie ma co gdybac kolega kupował z takich stron mocno były zaniżone środki popytaj na forum może ma ktoś pewną stronkę


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-10-05 15:36:27
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 48 lat Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364770 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670036
Stron nie podajemy również
Już na start widzisz możliwość aby dill sprzedawał towar apteczny dużo taniej niż jest on w hurtowni ?op prolo w aptece kosztuje 90-110 złoty na bank podrobka ale może działająca ok
Nie rozumie dlaczego nie kupiłeś enana z jakieś pewniej firmy UG który wychodzi duuuzo taniej a jest masa firm których badania są i jest wszystko ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ILE TRWA POWRÓT DO NORMY PO T3?

Następny temat

Wyniki, co zmienić?

WHEY premium