SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oparzenie 2 stopnia !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
witam !
mialem maly wypadek i wylal mi sie olej z frytek na noge... noga jest poparzona lekarz stweirdzil ze jest to poparzenie 2 stopnia 2 noga jest tez po parzona i reka ale te poparzenia sa 1 stopnia reka jest tylko czerwona i wyglada tak jak bym sie zadlugo oplala na sloncu na lewej nodze mam tylko plamki po oleju ale prawwa noga to maskara jest cala czerwona zeszla mi skora i jest cla we krwi jestem obecnie w szpitalu i mam codziennie oklady i opatrunki moje pytanie brzmi czy po zagojeniu bede mial jakies bliny ?na tej stopie prosze o szybka odpowiedz pozdraiwam !
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pytaj lekarza prowadzącego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Oczywiście, że bedziesz mial blizny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
toscie mnie pociszyli a sa jakies leki albo masci zeby zredukowac uszkodzenia skory ? albo cos zeby to tak strasznie nie wygladalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Ja miałem oparzenie w tym roku 3 stopnia nogi... Ciesz się że nie masz przeszczepu skóry tak jak ja a co do blizn są i będą....

Zmieniony przez - Gladiator4 w dniu 2010-10-24 17:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Dermatix tylko jest dosyć drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
cena nie gra roli nie chce wygladac jak po babie atomowej... a ten lek sie stosuje po zagojeniu czy w trakcie leczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
"Wskazania:
Dermatix stosowany jest w leczeniu blizn po zakończeniu gojenia rany, gdy skóra jest nieuszkodzona oraz w zapobieganiu nieprawidłowemu bliznowaceniu w postaci bliznowca (keloid) lub blizny przerostowej. Dermatix stosowany jest w wyniku gojenia ran pooperacyjnych, pourazowych i poparzeniowych."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
ok a orientuje sie ktos jak dlugo sie bedzie goic to oparzenie bo wlasnie mija tydzien i jakos nie wydaje mi sie zebym wstal z wyrka ;/

Zmieniony przez - komornik88 w dniu 2010-10-29 17:23:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
ok teraz potrzebuje pomocy muze ta nozke szybka przywrocic do stanu w ktorym bedzie dobrze fukcnjonowac .. co prawda juz skora si epojawila ale noga jest koloru fielotowego caly czas ja smaruje raz panteneolem i owijam w bandaz :D ma ktos jakis sposob alco cwiczeniea zeby ja troszke rozroszac bo skora jest nowka sztuka i wiecie slabo jeszcze rozciagnieta... noga mnie nie boli bardziej laskocze przy zmianie opatrunku pozdrawiam !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sparowanie się - zdrowie

Następny temat

Czerwone plamy od szyi do klaty

WHEY premium