SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka Feta Meta i Na Wakacje Wygladasz Jak Saleta %-) Dopingspam i sram %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180990

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
mocny pewnie dzieci naruchał na wiejskich potańcówkach i teraz siedzi i pilnuje

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Mico, ale robota na budowie to tez za******* jest, zalezy jak trafisz, ja trafilem na faze budowania czyt. skladania domku z pustakow... a ze duzy dom, to bylo ich od chvja..
ale np. dach to taka w miare robota, ale jak Cie dadza do zrywania papy w lecie to kooorwa idzie sie ugotowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
Mic ten cypr to jakiś grubszy temat?
masz juz upatrzoną jakąś robote czy coś?

ciwkae jestem bo też o tym myślałem, tzn gdzieś wyebać na troche a taki cypr bi mi pasował jak chooy
bd wdzięczny za każde info

btw, cześć plakci

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Miko chyba za bardzo optymistycznie podchodzi do swojego zawodu...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Siema texas
Zawijam chopy z machiny
nara

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
ha czyli bez mojej roboty Wy nie mielibyscie co robić
vo ja ROBIĘ bloczki fundamoentowe.

tzrebać max ale w sobote koniec
i szukam czegoś lżejszego bo czasem brakuje siły na tteningi
przybycie do pracy złożenie bloczków na palety ( ok 500szt)-> wykonanie bloczków (ok 500szt) dnia następnego zebanie bloczków na palety..zobienie bloczka.... i tak do zayebania

koksik, co sie stało ze opuszczas spam >

Zmieniony przez - texaspete w dniu 2009-05-06 20:12:38

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a więc tak :

1)mocny pewnie ma w piździe i grilluje a nie siedzi przed kompem
2)trzeba mieć łeb na karku ja jak pracowałem na budowie to za pierwszym razem klepałem dachy czytaj opaliłem się na heban i cośtam się nauczyłem o konstrukcji dachu , za to za drugim razem najpierw kręciłem regipsy a potem sprzątałem i malowałem barierki gdzie inni za to samo siano wozili pustaki i klej wciągali na linach na rusztowania
3)prace na cyprze mam mieć z bomby jak tylko kumpel sie skontaktuje z kolesiem który tam siedzi od 4lat i który ostatnio pisał ze jest opcja wpadać jako ratownik na basenie hotelowym z tym że kumpel ma prace do 18 , jest strasznie leniwy , pali od hvja baki , ma dziury jak z tąd do kosowa i nie wiem kiedy się dogada więc hgw
4) optymizmem mnie napawa że robię najlżejszą robotę i co jest niesamowite będzie to premiowane bo nikt inny nie chce / nie chce sie naucyć szpachlować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
dlatego ja nie robie na budowie, przerzucilem sie na zaklad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
wchodze jak uzbieram pienbiądze. i od razu kupuje wszystkie środki bo takie dokupowanie wiem że nie wypali bo jakieś inne potrzeby sie pojawią. pyśle że październik/listopad, a jak nie to kupie kreatyne i hmb

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
w takim razie Zabijak razem na ta bombke wejdziemy ! zebys wytrwal tylko do tego czasu i zebys nie od*******il lipy
strzez sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl meta

Następny temat

Agovirin Depot

WHEY premium