SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka + Meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Mam jedno pytanie co za d**** Tobie poiedział ze na pierwszy cykl wziac 300 tabsow,bo napewno sam na to nie wpadłes,troche mało to mało powiedziane 300 to o wieleeeeee zaduzo,widze ze sie na tym w ogule nie znasz lepiej sobie ta ten temat wiecej poczytaj i sie jeszce raz zastanow czy warto,a jezeli sie juz zdecydowałes ze masz zamiar cos wziasc to na pierwszy cykl polecam Dece,witstrol lub jak G shock napisał superanabolon.

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
heh jak bym mial brac mete to bym wzial 1/6 z tych 300 tab LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 270
kiedys juz bralem mete zezarlem tego jakos 150 tabletek . Ta meta jest az taka zla ze ja odradzacie tak bardzo slyszalem od kilku kumpli ze bardzo dobrze jest polaczyc mete z omka i ze efekty sa dosc dobre . Jezeli mozecie to napiszcie co ta meta jest naprawde warta i co sie moze ze mna stac jak bym to zjadl . A ten cykl z tyloma tabletkami mety podal mi moj kumpel ktory juz pare ladnych lat cwiczy i mowi ze takie cos stosowal i to calkiem niedawno .

Trzymajcie się

Trzymajcie się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Na osiedlowych silowniach w piwnicy taki cykl to zadna nowosc,jakie ja znam przypadki to tylko do "Nie do wiary" zadzwonic.Koles mieszkajacy dwa bloki dalej odemnie dwa lata temu wyciskal mniej niz ja (ja wyciskalem 80 on 65),dzisiaj wyciska 220 !!!!!!!!!!! Ale takie cykle szly ze dziwne ze on jeszcze zyje! Nawet do 4 omanow w tygodniu i tak przez 2 m-ce,albo Prolongatum z Omanem,Prolongatum codziennie.Kolesiowi doslownie oczu nie widac spod opuchlizny.A metke lykal do 20 tab. dziennie.Znowu inny kumpel z osiedla "wchlonal" na jeden cykl i to w dodatku pierwszy (!) 500 tab. metki w 5 tygodni !!!! Zal mi ich wszystkich,a oni sie smieja ze wygladam jak leszcz (w porownaniu do nich oczywiscie). Heh ten sie smieje kto sie smieje ostatni

"Boże widzisz a nie grzmisz !"

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
A jaki iloraz inteligencji i co oni wiedza o sterydach oprocz tego ze znaja takie nazwy jak metanabol,omnadren,testosteron,koks,strzykwka,ginekomastia,przeprazsam te ostatnie odpada bo to za trudne słowo,meta+omka to najgorszy syf jaki moze byc,Tylko mi nie mow ze maja po 50 w bicepsie i biora na klate po 180 kg,bo to nie jest zaden atut,sztuka brania sterydow polega na tym aby przyrosty były jak najwieksze a ubytki na zdrowiu jak najmniejsze.I tzreba brac z głową.Kazdy moze zostac napompowanym pakerem w niecale 2 lata ładujac w siebie kosmiczne dawki metki i omnadrenu,no ale po co ?jak i tak umrze w wieku 40 lat.
Zapamietaj sobie jedno trzeba najpierw zdobyc na ten temat jakoś wiedze a potem brac bo życie nie trwa 40 lat tylko troche dłuzej.

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Aha i jeszcze dodam ten co zjadl 500 metki przesiedzial rok w pierdlu i jak wyszedl i go zobaczylem to myslalem ze sie przewroce z brechtu .wygladal jeszcze gorzej niz przed cyklem,a rozstepy ma 4 centymetrowe,nawet na srodku klaty.

"Boże widzisz a nie grzmisz !"

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
heheheh to widze ze sa tacy sami jak koledzy od Lukiego007,czyli i co z tego ze umre w wieku 40 lat ale za to jak teraz za***iscie wygladam
Szkoda ze głupota nie bije

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 270
thx za wsysko widze ze tu serio sa konkretni ludzie . sorki ze jeszcze raz wjade z tym moim cyklem . cykl ten ma byc rozlozony na 3 miesiace wiec nie tak jak pisze wyzej ze gosciu bral po 4 strzaly na tydzien i jakies kosmiczne dawki mety. myslicie ze taki jeden cykl moze az tak bardzo zaszkodzic ???? ze nie warto tego brac bo prawde mowiac mam juz to wszystko w domu i tera ni wiem czy warto ????

Trzymajcie się

Trzymajcie się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ja jakbym mial wziasc tyle co tego masz to by mi starczylo na 3 lata a nie 3 m-ce.

"Boże widzisz a nie grzmisz !"

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 270
DZieki wszystkim za wszystko .

Trzymajcie się

Trzymajcie się

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOTA (na prosbe redpower)

Następny temat

Jaki koks dla boksera

WHEY premium