SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olesno / Stare Olesno woj opolskie sekcja boksu

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294
witam
wiem że w tym miejscu jest sekcja boksu !!! kumpel mojego kolegi tam w tym roku chodził kontaktowałem się z nim potwierdził to ale wyjechał i nie mam kontaktu do tej sekcji ulicy na jakiej się znajduje,telefonu nic w necie też nic nie znalazłem :/ może ktoś z was tam chodzi jest z woj opolskiego prosze podajcie nazwe ulicy nie wiem numer telefonu bo przecież nie pojade tam w ciemno i bede szukał po całym mieście sekcji
serdecznie prosze o pomoc

Prawdziwa radość jest zdobyczą, której nie osiąga się bez długiej i trudnej walki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Jestem z Olesna, ale o sekcji boksu to nie słyszałem... Jest tutaj parę osób od nas na forum, moze ktoś coś wie to na pewno pomoże... choć wątpię, żeby takie cos istniało.. jest klub karate ale o boksie nic nie słyszałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
W/g posiadanej przeze mnie orientacji to sekcja boksu ma podobno znajdować się w budynku Pływalni w Opolu (w tzw."Akwarium").Jako,iż przed kilku tygodniami rozmawiałem na siłowni Szara Willa z jednym z adeptów ćwiczeń kulturystycznych ,który mówił ,że trenuje boks w "Akwarium".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434
Witam.
Panowie - w "Akwarium" nie ma sekcji bokserskiej.
Jest dobra siłownia i przy niej - na dniach - ma być uruchomiona salka bokserska. Ale zajęć zorganizowanych - typu "sekcja" - na razie się nie planuje. Będzie można tylko "pobawić" się indywidualnie.
Dla posiadaczy karnetów do siłowni, będą zniżki na salkę.
*Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
suplement(dodatek)

W Opolu działa jak się dowiedziałem z autorytatywnego żródła tzw."sekcja bokserska rekreacyjna".Zajęcia prowadzone są 3-razy w tygodniu w budynku Internatu Opiekuńczego dla Młodzieży na Dambonia (dzielnica Opola).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Suplement

po łacinie:
suplementum ,uzupełnienie
a/pobór uzupełniający
b/zaciąg dodatkowy

sup-pleo,evi,etum ,dopełnić,znów napełnić,-
uzupełnić,- zaciągi uzupełnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2766
a powiedz Krzychu jak to cenowo bedzie wyglądać??

I´m not human... I´m machine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434
Witam ponownie.
Wstępnie ustalono : - karnet m-ny na salkę - 50.00 pln.
- karnet na salkę,dla osób mających karnety na siłownię - 30.00 pln.
- jednorazowe wejście - 10.00 pln.
- rezerwacja na jedną godz. - 30.00 pln. /do trzech osób/
*Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
salka na akwarium już czynna?? mam pytanko karnet miesiąc 50 zł i ilu wejść to się tyczy i na jak długi czas można wejść jednorazowo?? i jaki mają sprzęt, tj. ring, worki, lustra, gruszki?? proszę o szybką odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434
Witam.
Salka ruszy - prawdopodobnie - w pażdzierniku. Nie jesteśmy w stanie określić, czy będzie to początek miesiąca. Nie będzie to duża salka, więc ringu nie będzie. Dwa albo trzy worki wiszące, refleksówki i takie tam drobiazgi typu materac, drabinka.
*Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434
I jeszcze - karnet za 50.00 pln. jest bez ograniczeń ilościowych - czyli nawet codziennie. Natomiast w zależności od frekwencji - określimy czas jednorazowego pobytu na salce.
*No.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sprzedawca w sklepie z odżywkami

Następny temat

dojazd na SW z kluczborka do opola

WHEY premium