SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpowiedni dobór środków do odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 327

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

92

Wzrost

188

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

105

Obwód uda

60

Obwód talii

83

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

wysoko białk

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3 cykle (enan, meta)

Opisz swój plan treningowy

-

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tendencja do chudnięcia

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 89
Witam,

Jestem na cyklu od początku tego roku, obecnie jest to susta 300 + 250 długa Deca. Przestałem już przyjmować środki, przygotowuje się do odbloku. Jeszcze około tygodnia dłużej bez strzału, badania i zamierzam zacząć działać. Ale przedtem chciałbym się dopytać kilka rzeczy. HCG podczas całego cyklu biłem co 6-8 tygodni po 5 k (750-1000 iu e3d) nie przyjmując przy tym środków. Mostki starałem się robić dość często, żeby nie dopuścić do atrofii. Więc na odblok zaopatrzyłem się w jedną butle 5k HCG i 42 tabletki clomidu, zostały mi też 4 tabsy tamoxifenu i kilka tabs anastrozolu.
Po badaniach, najpierw zamierzam zacząć bić HCG 750-1000 iu e3d w międzyczasie zarzucić tamox jako antyestrogen bo po HCG estro zawsze mi bije w góre dramatycznie, ewentualnie anastrozol jak wybije za mocno. Pod koniec HCG zamierzam powtórzyć badania i jeśli wszystko będzie grało zacząć clomid, z tym że nie wiem w jakich ilościach. Czytałem że niektórzy po takim cyklu stosują dawkę uderzeniową po 4-6 tabs na raz. To dobry pomysł ? I myśle że w połowie clomidu zarzucę też jakiś booster testa profilaktycznie.
1. Czy powinienem dokupić więcej środków na odblok, jeśli tak to jakie ? Jakieś suple ?
2. Jak dozować HCG oraz Clomid, jak długo, w jakich ilościach ? Jeśli coś dorzucić do tego to również w jakich ilościach to przyjmować ?

Z Góry Dziękuję Za Pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Co 6-8tyg robiłeś mostki?gdzieś Ty to wyczytał?normalnie bijesz hcg podczas cyklu a nie odkładasz towar zreszta to uj nie mostki
Hcg masz z 4x za mało
Badania juz rob e2 I prl I zbijając do norm podczas hcg które zaczynaj po badaniach 8x2500e3d,po hcg sprawdzasz czy e2 I prl w normie oraz czy test całkowity jest min w połowie normy,jeśli tak po 3dniach clom 4tyg po tabsie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 89
Nigdzie nie ma jednoznaczej odpowiedzi co ile i jak robić mostki, każdy pisze co innego, najwidoczniej przeczytałem nie tą bzdurę którą powinienem.. Dorzuce jeszcze 15 tys. HCG. Dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jak zrobisz jak jaaaaa85 Ci napisał to będzie ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie o spectrum

Następny temat

Badania

WHEY premium