SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po cypio i mecie. Jak przeprowadzić? Pilne!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
rafiz zapomniales dodac po ilu dniach od ostatniego strzalu cypio ma zapodac on HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
No właśnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
cypio ma do 12 dni wiec po 7 moze wejsc z hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Tylko dokup te 5000 ui HCG tak jak pisal lodzianin bo 5000 to bedzie za malo i pozniej mozesz sie skarzyc ze jajka nie wrocily do pelnych rozmiarow hi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
Dobra dokupie, teraz kwestia czy ktoś miał odblok od Shree Venkatesh? Bo mam wszystko z tego wlasnie labu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
Ja mam HCG z tego ovigil i kod sprawdzalem na shree stronie oraz clomid tez mam z tego dowiadywalem sie i jest ok :) Ps. kody weszly na stronie z HCG :)

Zmieniony przez - bloodyalien w dniu 2014-11-25 12:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
kolego wyzej miałem ze shree hcg kody tez weszły ale czy działało to sie okaze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3179
To jest apteka indyjska jak sie nie myle , no jezeli nie lecialo w " pustyni " to powinno dzialac ale jak juz wszyscy wiemy co sami nie wyciagniemy z apteki to wszystkiego mozemy sie spodziewac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
No ja też sprawdzałem i kody sie zgadzają, sprzęt niby numer 1 u nas teraz. Zobaczymy, cypio i metke też miałem z tego i efekty dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
tak, apteka Indie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl pytanie

Następny temat

Cykl do oceny

WHEY premium