SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 15 tyg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Odpowie ktoś?

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak to mówią z g*wna bata nie ukręcisz, nikt nic nie proponuje, bo pewnie nikomu do głowy żadne sensowne rozwiązanie nie przychodzi i ja się nie dziwię, zrób jak skint napisał i módl się żeby aż takich komplikacji nie było, choć nie licz, że przebiegnie bezproblemowo ten odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Ewentualnie HMG - ale nie trudno odgadnąć, że i do tego nie masz dostępu :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Aras a co MysliSZ o zaczęciu już teraz nolvy jest sens?

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
combo clom + nolva lub clom + ari __ale tak jak ktoś wczesniej napisał należy w pełni doblokować oś _ więc po sremach dałbym proviron lub undekanian przez miesiąc aby dac organizmowi czas na powrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
możesz już dać, zresztą pod koniec cyklu bym zmniejszył dawki jak nie masz hcg a nie jeszcze zwiększał na hcg, cloma daj ze 3 tygodnie, dorzuć do tego np daa+jakis booster testa nie oparty na daa, dla mnie nr 1 test freak, do tego możesz dorzucić macca z firmy tested, 2 razy dziennie po 3 kapsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Dzięki uprzejmie za pomoc.. ostatni strzał poszedł wczoraj więc za 3 tygodnie ruszyć z sermami clomid arimadex i ciagnac je przez 3 tygodnie a po tym proviron?

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13200
jak po bombie ? jak masz omo na recki to załatw sobie hcg chyba zamówią w aptece ...

Sukces ma wielu ojców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
Samopoczucie ekstra! każdego dnia checi do działania, praca po 11 godzin i 5x w tygodniu silka i zmęczenia nie czulem przyrost w granicy 2-3 cm i jakieś 6 kg przy diecie na redukcje w którejwęgle tylko z rana przed treningiem i po a reszta to białko trochę tłuszczy
hcg nie mogę dostać w żadnej z aptek i nie ma w hurtowniach przynajmniej na podkarpaciu ..
Ogolnie jestem Zaj**iscie zadowolony ale ciekaw jestem jak na odbloku polece wyglądowo .. myślę że będzie na + gdy retencja spadnie

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susta odblok po 5 strzalach

Następny temat

Winstrol + Clenbuterol

WHEY premium