SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok deca + susta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3918

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

87

Wzrost

189

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

115

Obwód uda

64

Obwód talii

88

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 400 W 400 T 100

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1

Opisz swój plan treningowy

6 razy w tyg

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Rok

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Tak jak Aleks napisał? A sermy jakie dawki?

No Pain
No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym zrobił ciut inaczej, skoro w polsce masz być za 2 tygodnie, to skoro szła susta to hcg bym zaczął z 10 dni po ostatnim testo i wbił 6x2500 e3d, Teraz już bym załatwiał cabaser, exe i tamox (żeby czekał na Ciebie w polsce), po przylocie robisz badania, środki masz już gotowe czekające na Ciebie i tu na forum ktoś CI rozpisze dawkowanie, będziesz w trakcie jeszcze podawania hcg, a na sermy wejdziesz z wyregulowanymi hormonami.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-12-05 16:37:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94731 Napisanych postów 364703 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669857
kolego dzisiaj mamy 5 grudnia za dwa tyg jesteś w pl
masz pod telefonem dila jakiegoś??
okres półtrwania mixa plus minus 15-18 dni tak więc zrobisz rano badania w południe masz wyniki będzie czas na albo dokupienia testa i w czasie bicia testa regulowanie estradiolu prolaktyny i ew progesteronu jeśli będzie ok z tymi hormonami w co mocno wątpię to zaczniesz hcg akurat po powrocie .tak więc utrafiłeś na styk .jak chcesz to zrobić dobrze , to zrób jak napisałem.zapytaj od razu dila czy ma jakieś inhibitory e2 i prl np. cabaser ( pewnie nawet kila tabletek wystarczy) i np. exe abyś miał to na w razie czego na szybko do ogarnięcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Wbij suste za kilka dni aby rozciągnac w czasie ten cykl

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Czyli zrobic tak jak Aleks napisał po przylocie badania?

No Pain
No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Czyli suste kiedy wbic? I po przylocie odblok?

No Pain
No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Czyli robię tak że suste wbije 11 grudnia

No Pain
No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
21 grudnia badania dokupuje tescia i odblok jak lodzianin napisales

No Pain
No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
I 21 grudnia odezwe sie na forum jak z badaniami i wtedy mi rozpiszesz odblokowanie tak?

No Pain
No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1544
Bardzo proszę możecie mi napisac ile mam tego zamowic2 aby już czekało na mnie w PL

No Pain
No Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo mogę ciągnąc metke

Następny temat

Przełamanie bariery

WHEY premium