SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok. Jak zaradzić bólom stawów?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 354 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 840
1. WIEK: 42
2. WAGA: 116
3. WZROST: 192
4. WYMIARY:
-biceps: 51
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 25
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2
8. TRENING: siłownia 4x tydzień
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: bd
-martwy ciąg: bd
-przysiad: bd

Panowie. Leciał teść solo. Wszystko było git jeżeli chodzi o stawy, w moim przypadku łokciowe, gdyż zawsze miałem z nimi problemy po treningu bicepsów. Po roku postanowiłem się odblokować i w trakcie pct już dają o sobie znać. Co możnaby wrzucić, żeby poprawić ich kondycję? Peptydy, hgh? Czy wystarczy może jakaś suplementacja? Na zdjęciach rtg są zmiany zwyrodnieniowe od przeciążeń na stawach właśnie łokciowych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
Witaj.
W pierwszej kolejności przyjrzałbym się tutaj poziomowi estradiolu w twoim ciele. Jeżeli ból stawów i problemy ze stawami nasiliły się podczas od bloku to podejrzewam że stosujesz jakąś formę inhibitora aromatazy który ma za zadanie nieco unormować poziom estradiolu. Jeżeli nie stosujesz inhibitorów to faktycznie może być to również efekt nieco pogorszonej regeneracji która na pewno nie jest tak dobra jak podczas stosowania środków. W pierwszej kolejności zalecałbym konsultacje z fizjoterapeutą aby obejrzał twoje stawy obejrzał twoje ramiona barki być może można popracować tutaj nad mobilnością stawów rozluźnić mnie co mięśnie aby poszczególne powierzchnie stawowe nie były tak mocno dociskane przez napięte mięśnie. Druga sprawa to dopasowanie treningu do twoich możliwości więc jeżeli ta wybolą to zrezygnować z tych ćwiczeń które mogą nasilać i prowokować ból. Oczywiście można też wykorzystać suplementację poszczególnymi produktami na bazie kolagenu jak i skorzystać z dodatku tb500 i bpc157
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 354 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 840
Estradiol lekko ponad normę. Dziękuję z wyczerpującą odpowiedź
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 293 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
A jak często usuwasz inhibitora ? Powiem szczerze ze ja mimo ze estro nie było w dołku to gdy za często dawałem inhibitor odrazu czułem stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 354 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 840
Używałem mało, bo słabo aromatyzuję. Przy estro ok 60 było lux ze stawami. Niedługo kończę clomid i zobaczę jak sytuacja się ma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy łóżkowe, jakie badania.

Następny temat

Gh czy tb500 w regeneracji stawow?

WHEY premium