SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 284
Siema czasami mnie bola oczy jak patrzę na boki. Ostatnio miałem przez tydzień ostry bol nie mogłem prawie patrzeć gdzie indziej niż prosto. Teraz boli mnie często z rana gdy wstaje. W tym momencie boli lekko ale jednak boli XD. Dodam ze spie często na brzuchu , pomyślałem ze może to byc ze sobą spowiazane , ze krew spływa do oczu czy cos jak się na brzuchu. Wiecie czym to może być spowodowane i czy jest to jakąś choroba? Wzrok mam dosyć dobry nie narzekam,okulista mowi ze wszystko gra. Pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeżeli po wykonaniu badań okulista twierdzi że wszystko w porządku,to raczej nie masz się czym przejmować.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, siłownia... i wypadające włosy

Następny temat

Co mi wyskoczyło w okolicach stawu łokciowego

WHEY premium