SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrzęk po strzale

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
Problemy sa dwa. Piec lat temu mi powiedziano ze takich badań nie ma w Polsce , obecnie na konsultacji mówili ze sa ale nie robią bo to nie sa pilne tematy i w związku z pandemia trzeba czekać .
Najgorsze jest to ze jak ktoś jest uczulony np na owoce morza , ugryzienie osy to o tym wie i unika tego a jak coś jest ok i nagle nie jest ok to faktycznie robi się rosyjska ruletka z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Koledze robili te badania z 12-15 lat wstecz, musisz kolego to zrobić i to jest pilne skoro doznajesz wstrząsu po lekach to przecież może cię to zabić?
Najlepsze ze chłopu się to zmienilo ok 40 nagle uczulenie na wiele różnych rzeczy właśnie


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-05-17 21:36:44

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
Dobrze wiedzieć , czyli mnie ładowali ze nie ma takich badań . Dzisiaj to mnie wysyłają do neurologa najpierw bo jak to mówią , chodzi o to aby nie brać tabletek przeciwbólowych , jaja jakieś . Po to sa żeby ludzie raz na jakiś czas je brali jak kogoś boli głowa , ząb itd . Dzieki Łodzianin , ogarnę jakoś te testy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Voltaren też fajnie na guzy działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Altacet będzie ściągał opuchliznę
Lub okłady z octu tylko musisz dobrać proporcje, ale najprościej będzie kupić gotowca w aptece

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
Voltaren używam , jest tez widziałem altacet w maści naproxen fajnie działał bo szybciej jakoś i skuteczniej . Łodzianin a te testy kolegi były w PL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Tak w szpitalu mu robili jak miał mieć zabieg na kolano, okazało się że na wszystkie pb jest uczulony co są normalnie w sprzedaży, dostał cały wykaz od kurzu po leki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
dla mnie na takie sytuacje najlepszy był olfen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Olfen, naproxen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
mi najlepiej na obrzęk i stan zapalny pomógł metypred albo encorton ale aż tak że to chyba nie jest u ciebie

w toku eksperymentu chemicznego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na samym enanie + odblok

Następny temat

Super Vidalista 80mg

WHEY premium