SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrzęk kolan + kłócie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
Witam, tydzień temu grałem na turnieju na wymiarowych boiskach 2 mecze w ciągu dnia, 2x35 minut połowa. Po pierwszym meczu dostałem dość dużych bólów w kolanach, nie mówiąc już o sytuacji po meczu nr.2. Miałem typowy ból przeciążeniowy, uniemożliwiający np. robienie przysiadów, utrudniający schodzenie i wchodzenie na wyższe schody, bieganie. Ale nie w tym problem....

Cały pełny tydzień po turnieju odpoczywałem-nie biegałem, nie grałem w piłkę-oszczędzałem nogi na mecz ligowy. Po tygodniu, przed tym meczem(rozgrzewka) bóle kolan były na tyle uciążliwe, że nie mogłem zbyt silnie uderzać piłki, i miałem bóle przy bieganiu(po długiej rozgrzewce w ok.70% bóle ustąpiły). Skończyliśmy mecz, podczas niego nic sobie nie zrobiłem w kolana, nikt mnie nie uderzył itp, wróciłem do domu i się zaczęło....

Zaczęły się te same bóle co po turnieju, szczególnie w lewym kolanie i w nim właśnie były w dość dużym stopniu nasilone. Praktycznie nie mogłem chodzić na lewe kolano,a na następny dzień pojawiła się opuchlizna(nad, pod, i po dwóch stronach od rzepki). Nogi nie mogę zginać bardziej niż ok.90 stopni, i prostować do końca też nie da rady. Jeśli zbyt dużo ciężaru umieszczę na lewą noge, czuję ukłucie miej więcej przy przyczepie kości udowej z piszczelową. Stosuje zimne okłady, smaruje altacetem. Niby teraz po 4 dniach jest już troche lepiej, ale nadal bez stabilizatora praktycznie ciężko było by chodzić. Błagam pomóżcie, co to może być, uspokójcie mnie jakoś.....czy według was to coś poważniejszego ? jak długa przerwa może mnie czekać? bardzo prosze o pomoc i opinie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
prosze pomóżcie...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań TSH,T3,T4 proszę o drobną pomoc.

Następny temat

sciagacz nadgarstek/kostka

WHEY premium